Joe Mixon, Migren Nedeniyle Antrenmanlara Katılamıyor | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Erik Drost /CC-BY-SA

Cincinnati Bengals’in Running Back oyuncusu Joe Mixon, sahadan uzak kalıyor! 

Cincinnati Bengals saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile takımın Running Back oyuncusu olan Joe Mixon’un, migren ile uğraştığından dolayı antrenmana katılamadığını duyurdu.   

Cincinnati Bengals’in baş koçu Zac TaylorMixon ile ilgili yapmış olduğu açıklamada oyuncunun; antrenman sahasının kenarında dururken bir anda rahatsızlandığını ve kısa sürede tekrardan antrenmanlara dönmesini umduklarını dile getirdi. 

Joe Mixon –Kariyer ve İstatistikler 

Joe Mixon, Migren Nedeniyle Antrenmanlara Katılamıyor | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Erik Drost /CC-BY-SA

2017 NFL Draft’ın 2. round ve 48. sırasından Cincinnati Bengals tarafından seçilmiş olan Running Back oyuncusu Mixon, 2 Haziran 2017 tarihinde takım ile; 4 yıl süreli, 5,45 milyon dolar değerinde olan, 2,81 milyon dolar garantili olan ve +2,10 milyon dolar imzalama bonusu içeren bir çaylak anlaşmasına imzasını atarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.  

Bu zamana dek Cincinnati Bengals adına sahaya çıkan oyuncu, toplamdaki 3 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 693 Rushing Attempts 
  • 2931 Rushing Yards 
  • 17 Rushing Touchdowns 
  • 108 Receptions 
  • 870 Receiving Yards 
  • 4 Receiving Touchdowns 
  • 2 Fumbles Recovered 

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 44 maçta yer aldı.  

3 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 44 maçta yer almış olan Joe MixonCincinnati Bengals kadrosunda Running Back  oyuncusu olarak oynadığı bu 44 maçın 35’inde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Önceki makaleWashington FT, Jacob Blake İçin Faaliyetlerini Erteledi
Sonraki makaleKalen Ballage Jets’e Transfer Oluyor!
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here