Bau Lions'un Yeni DL Koçu; Ahmet Cemal Erümit Oldu | Korumalı Futbol Türkiye
Logo by Bahcesehir Lions Football / Insagram Account - All Rights Belong to Bahcesehir Lions Football Stadium Background photo by Josh Hallett / CC-BY-SA

Yeni sezon öncesinde kadrosuna muhteşem isimleri dahil etmeye hız kesmeden devam eden Bahçeşehir Lions’un bu günkü yeni transferi; Sakarya Tatankları takımının kurucu üyelerinden olan ve oyunculuk kariyerinden sonra takımın defans koordinatörü olarak; takımı Profesyonel Lig Şampiyonluğuna götüren Ahmet Cemal Erümit oluyor!  

Bahçeşehir Lions, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile; oyunculuk kariyerine, kurucu üyelerinden olduğu Sakarya Tatankları takımında başlayan ve yıllarca forma giydiği takımda defans koordinatörü olarak takımı Profesyonel Lig şampiyonluğuna götüren Ahmet Cemal Erümit ile anlaşma yaptıklarını duyurdu! 

Bau Lions'un Yeni DL Koçu; Ahmet Cemal Erümit Oldu | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Bahcesehir Lions Football / Insagram Account – All Rights Belong to Bahcesehir Lions Football

Kurucu üyelerinden olduğu Sakarya Tatankları takımında oyunculuk kariyerine başlayan ve yıllarca forma giydiği bu takımda daha sonra defans koordinatörü olarak, takımın;  

  • 3 Sene Üst Üste Üniversiteler Ligi Şampiyonluğu  
  • Türkiye Profesyonel 1. Ligi Şampiyonluğu  
  • Süper Lig ikinciliği 

Gibi başarılar kazanmasında büyük rol oynayan Ahmet Cemal Erümit, artık Bahçeşehir Lions kadrosunda Defensive Line antrenörü pozisyonunda görev alarak kariyerine devam edecek.  

Takımdaki yeni pozisyonu için öncelikle kendisine, daha sonra ise yeni sezon için Bahçeşehir Lions’a başarı diliyor ve sonsuz iyi dileklerimizi yolluyoruz.     
 

BAU Lions ile ilgili Daha Fazla Haber   

 
Harun Kalyon, Bau Lions’un Güç & Kondisyon Koçu Oldu 

Harun Kalyon, Bau Lions'un Güç & Kondisyon Koçu Oldu | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Bahcesehir Lions Football / Insagram Account – All Rights Belong to Bahcesehir Lions Football

 
Bahçeşehir Lions, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile; kariyerine Koç Rams’in U19 takımında başlayan ve kısa sürede profesyonel takıma yükselen Harun Kalyon ile anlaşma imzaladıklarını açıkladı.    

Önceki makaleGerald McCoy Serbest Bırakıldı
Sonraki makaleTitans, Trevor Siemian ile Anlaşma İmzaladı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here