Bau Lions’ın Yeni DL Koçu Ahmet Cemal Erümit Oldu

Bau Lions'ın Yeni DL Koçu Ahmet Cemal Erümit Oldu | Korumalı Futbol Türkiye
Rights of Lion Logo Belongs to BAU Lions American Football Team

BAU Lions, Defensive Lineman Koçluğuna Ahmet Cemal Erümit’i Getirdi

Yeni sezon öncesinde kadrosuna muhteşem isimleri dahil etmeye hız kesmeden devam eden Bahçeşehir Lions’un bu günkü yeni transferi; Sakarya Tatankaları takımının kurucu üyelerinden olan ve oyunculuk kariyerinden sonra takımın defans koordinatörü olarak; takımı Profesyonel Lig Şampiyonluğuna götüren Ahmet Cemal Erümit oluyor!  

Bahçeşehir Lionsgeçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile; oyunculuk kariyerine, kurucu üyelerinden olduğu Sakarya Tatankaları takımında başlayan ve yıllarca forma giydiği takımda defans koordinatörü olarak takımı Profesyonel Lig şampiyonluğuna götüren Ahmet Cemal Erümit ile anlaşma yaptıklarını duyurdu! 

Kurucu üyelerinden olduğu Sakarya Tatankaları takımında oyunculuk kariyerine başlayan ve yıllarca forma giydiği bu takımda daha sonra defans koordinatörü olarak, takımın;  

  • 3 Sene Üst Üste Üniversiteler Ligi Şampiyonluğu  
  • Türkiye Profesyonel 1. Ligi Şampiyonluğu  
  • Süper Lig ikinciliği 

Gibi başarılar kazanmasında büyük rol oynayan Ahmet Cemal Erümit, artık Bahçeşehir Lions kadrosunda Defensive Line antrenörü pozisyonunda görev alarak kariyerine devam edecek.  

Takımdaki yeni pozisyonu için öncelikle kendisine, daha sonra ise yeni sezon için Bahçeşehir Lions’a başarı diliyor ve sonsuz iyi dileklerimizi yolluyoruz.     

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir