Baltimore Ravens ve Titans’ın Koçları Takım Tesisine Döndü

Roger Goodell tarafından yapılan açıklama sonrasında; Baltimore Ravens ve Tennessee Titans takımlarının koç kadrosu, takım tesislerine geri döndü. 

Roger Goodell, 4 Haziran tarihinde yapmış olduğu bir açıklamayla beraber takımların koç kadrolarının 5 Haziran tarihinden itibaren takım tesislerinde bulunmasına izin verileceğini bildirmişti. 

Lig tarafından yapılan açıklamada takımların bünyesinde bulunan antrenör personelinin ve oyuncuların; takım tesislerinde bir araya gelmeden önce Covid-19 testinden geçirileceği ve bu faaliyetler doğrultusunda sağlık personeli ile birlikte çalışılacağı da açıklanmıştı. 

Takımların sakatlık rezervinde bulunan oyuncuların ise takım tesislerine dönmesi hala yasak olurken; NFL bu konu hakkında da belirlemiş olduğu protokolleri bugün yapmış olduğu bir açıklamada paylaştı.  

Bugün Baltimore Ravens ve Tennessee Titans tarafından yapılan açıklamalar doğrultusunda takımların koç kadrolarının da takım tesislerine geri döndüğü bildirildi. 

Baltimore Ravens, koç kadrosunun Under Armour Performance Center takım tesisine geri döndüğünü takımın resmî web sitesi yoluyla açıklarken; Tenneessee Titans koç kadrosunun geri döndüğünü Twitter üzerinden bildirdi.  

Titans, takım koçlarının tesise geri dönmesi üzerine bir video yayınlamasının yanı sıra aynı zamanda; 

Bugün itibariyle Minnesota’daki TCO Performance Center’ı takımın personel kadrosundan 60 kişilik bir ekip ile yeniden açılacağını bildirdi.  

Ve personele “İş görevlerini etkin bir şekilde tamamlamak için tesise erişim ihtiyacı” nedeniyle geri dönme önceliği sağladı.  

Bazı NFL takımlarının, takım tesislerine kademeli olarak dönmeye başlamasının yanı sıra; bu aşamaya henüz geçmemiş takımlar veya sakat olan oyuncular uzaktan çalışmaya devam edecek. 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir