Baltimore Ravens Taraftarlara Kapılarını Açıyor | Korumalı Futbol Türkiye

Baltimore Ravens, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte, uzun süredir kapalı olan stadyumlarındaki koltukları kullanıma açacaklarını duyurdu!  

Ravens yönetimi tarafından takımın Twitter aracılığıyla yapılan açıklamada; 1 Kasım tarihindeki Pittsburgh Steelers maçıyla birlikte -başlangıçta 6.600 taraftar olmak üzere- taraftarların M&T Bank Stadyumu’na kabul edileceği dile getirildi.  

Baltimore Ravens başkanı Dick Cass, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Taraftarları M&T Bank Stadyumu’na davet etmekten heyecan duyuyoruz.” sözlerini ifade etti.  

Takım, 24 Ağustos tarihinde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; covid-19 pandemik salgınının teşkil ettiği riskler nedeniyle yeni sezona taraftarlar olmadan bir başlangıç yapmıştı.

Önceki makaleSaquon Barkley Ameliyat Olacak
Sonraki makaleDeSean Jackson Sakatlandı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here