Baltimore Ravens Taraftarlara Kapısını Kapattı | Korumalı Futbol Türkiye
By United States Department of Defense Cherie Cullen - Public Domain, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=5591730

Baltimore Ravens, M&T Bank Stadyumu‘nda taraftarlara kapısını kapattı! 

Geçtiğimiz aylarda yapmış oldukları bir açıklama ile yeni sezonda taraftarlara izin verilmesi doğrultusunda, kapasitesi 71.008 kişi olan M&T Bank Stadyumu’nun kapasitesini 14.00 kişinin altına düşüreceğinin teminatını veren Baltimore Ravens, aldığı kararda değişikliğe gitti.  

Ravens yönetimi, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile 2020 sezonunun “en azından ilk yarısında” M&T Bank Stadyumu’nda, covid-19 pandemik salgınının teşkil ettiği riskler nedeniyle taraftarları ağırlayamayacaklarını açıkladı.  

Takım yönetimi tarafından alınan karar, tekrardan takım yönetimi tarafından kamuoyuna şu sözler ile ifade edildi;  

“Gelişmiş güvenlik önlemlerinin ve geliştirilmiş Covid-19 protokollerinin uygulanmasına rağmen, halk sağlığı uzmanlarının tavsiyelerine dayanarak; şu an için taraftarların oyunlara katılmamasının, toplum ve kuruluşumuzun yararına olduğunu belirledik. Toplumumuzun sağlığı ve güvenliği, verdiğimiz her kararın ön saflarında yer alır. Taraftarlarımızın, oyuncularımızın, antrenörlerimizin ve personelimizin refahını her zaman koruyacağız.”  

Yeni Sezonda Süreli / Süresiz Olarak Taraftarları Kabul Etmeyecek Olan Takımlar

  • Washington Football Team    
  • New Orleans Saints    
  • Houston Texans    
  • Chicago Bears    
  • Tenessee Titans    
  • New England Patriots    
  • Seattle Seahawks    
  • Denver Broncos   
  • Detroit Lions 
  • Baltimore Ravens 

Baltimore Ravens ilgili Daha Fazla Haber 

Lamar Jackson Sahaya Geri Döndü

Lamar Jackson Sahaya Geri Döndü | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

Baltimore Ravens’ın genç ve yetenekli Quarterback oyuncusu Lamar Jackson tekrardan sahalarda!   

Baltimore Ravens, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile; bir süredir yumuşak doku yaralanması ile uğraşan ve takım antrenmanlarına katılım gösterememiş olan Quarterback oyuncusu Lamar Jackson’ın tekrardan sahalara döndüğünü duyurdu.   

Önceki makaleNorth Dakota State, Konferans Dışı Bir Maç Yapacak
Sonraki makaleSafety Oyuncusu Grant Delpit Sakatlandı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here