2020 Art Rooney Sportsmanship Ödülü Finalistleri | Korumalı Futbol Türkiye
Photo by Michael Tipton / CC-BY-SA

Beklenen An Geldi!

NFL yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; 2020 Art Rooney Sportsmanship ödülünün 8 farklı takımdan 8 ayrı finalistini duyurdu.

2020 Art Rooney Sportsmanship Ödülü Finalist Oyuncuları

  1. Baltimore Ravens Defensive End – Calais Campbell
  2. Pittsburgh Steelers Defensive Tackle – Cameron Heyward
  3. Indianapolis Colts Defensive End – Justin Houston
  4. New England Patriots Wide Receiver – Matthew Slater
  5. Carolina Panthers Quarterback – Teddy Bridgewater
  6. Tampa Bay Buccaners Linebacker – Lavonte David
  7. Philadelphia Eagles Center – Jason Kelce
  8. San Fransisco 49ers Fullback – Kyle Juszczyk

Pittsburgh Steelers‘ın kurucu sahibi ve Pro Football Hall of Famer olan Art Rooney‘in anısına 2014 yılında kurulan ödülün bu seneki finalistlerinden biri olan Warrick Dunn; NFL‘in yapmış olduğu açıklamanın üstüne kendisinin konuyla ilgili olan görüşlerini ise şu şekilde dile getirdi;

“Organizasyonu temsil eden adamı, takım arkadaşlarını ve ayrıca futbol sahasında yaptıklarını düşünmeye çalışıyorsunuz, liderlik sergileyen, ötesine geçen, kendileri hakkında düşünmeden takım arkadaşlarını düşünen adamlar istiyorsunuz. Bu ödül için kişilerin listesini daraltmak her zaman zor.

Önceki makaleMatt Feiler IR Listesine Yerleştirildi
Sonraki makaleDez Bryant Sahalara Geri Döndü
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here