Matt Feiler IR Listesine Yerleştirildi | Korumalı Futbol Türkiye
Matt Feiler Photo by Erik Drost /CC-BY Stadium Background Photo by Bernard Gagnon / CC-BY-SA

Matt Feiler Bir Süre Sahaya Çıkamayacak

11-2’lik bir skor çerçevesinde sezona devam ederken galibiyet serisini sona erdirmiş gibi gözüken Pittsburgh Steelers; Guard oyuncusu Matt Feiler ‘ı, yaşadığı göğüs sakatlığı nedeniyle Injured Reserve listesine yerleştirdi.

Matt Feiler – Kariyer ve İstatistikler

Matt Feiler - Kariyer ve İstatistikler | Korumalı Futbol Türkiye
Photo by Erik Drost /CC-BY

2014 NFL Draft‘ında Undrafted olarak kalmış oyunculardan biri olan Guard oyuncusu Feiler, 16 Mayıs 2014’te Houston Texans ile; 3 yıl süreli, 1,54 milyon dolar değerinde olan ve +5.000 dolar imzalama bonusu içeren bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar 2 farklı takımın -Houston Texans, Pittsburgh Steelers- kadrosunda bulunmuş olan Guard oyuncusu Feiler, toplamdaki 6 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;

  • 3 Fumbles Recovered

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 46 maçta yer aldı.

6 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 46 maçta yer almış olan Guard oyuncusu Feiler; bu 46 maçın 40’ında başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.

Önceki makaleJack Driscoll Sezona Veda Etti
Sonraki makale2020 Art Rooney Sportsmanship Ödülü Finalistleri
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here