Blue Bombers 2 Oyuncuyu Kadrosuna Kattı

Winnipeg Blue Bombers, Ricky Walker ve Christian Angulo ile Anlaşma İmzaladı

Winnipeg Blue Bombers, daha önce Cleveland Browns’un antrenman kadrosunda forma giymekte olan Defensive Tackle oyuncusu Ricky Walker ile, Defensive Back oyuncusu Christian Angulo‘yu kadrosuna kattı.

Amerikan asıllı oyuncular, yeni sezonda Winnipeg Blue Bombers adına forma giyecek.

Ricky Walker – Kariyer ve İstatistikler

2019 NFL Draft‘ında Undrafted olarak kalmış oyunculardan biri olan Defensive Tackle oyuncusu Walker, Draft dönemi sonrasında Dallas Cowboys kadrosuna katılarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana dek 1’i XFL ve 2’si NFL’de olmak üzere 3 takımın -Dallas Cowboys*, Tampa Bay Vipers, Cleveland Browns*- kadrosunda yer almış olan Walker, neredeyse 2 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;

NFL

  • 2 Tackles (Preseason)
  • 1 Tackle for Loss (Preseason)

XFL

  • 2 Solo Tackles
  • 6 Assist Tackles
  • 1 Quarterback Hit

İstatistiklerini elde etti ve 1’i NFL preseason, 3’ü de XFL regular-season olmak üzere 4 maçta forma giydi.

Christian Angulo – Kariyer ve İstatistikler

Defensive Back oyuncusu Angulo, kolej futbolu kariyerinin ilk 4 yılını Cincinnati’de geçirdi ve final sezonu için Hampton’a transfer oldu.

2020 NFL Draft‘ında Undrafted olarak kalmış oyunculardan biri olan Defensive Back oyuncusu Angulo, Draft dönem sonrasında New York Giants ile bir anlaşma imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Antrenman kamplarından sonra Giants tarafından serbest bırakılan oyuncu, 2020 sezonunu San Fransisco 49ers ve Indianapolis Colts’un antrenman kadrosunda forma giyerek geçirdi.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir