Karşınızda Washington Commanders!

Karşınızda Washington Commanders! | Korumalı Futbol Türkiye
Washington Commanders – https://www.nfl.com/, Kamu Malı, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=114908747

Washington Football Team, Yeni İsmini Washington Commanders Olarak Duyurdu!

7-10’luk bir galibiyet serisiyle birlikte 2021 – 2022 sezonunu kapatmış ve Super Bowl LVI serüvenine veda etmiş olan Washington Football Team, uzun süredir beklenen bir durumu açıklığa kavuşturarak; yeni isimlerinin Washington Commanders olduğunu duyurdu!

Ayrıca kendi resmi Instagram hesabı aracılığı ile, Bordo, Beyaz ve Siyah renkleri olmak üzere 3 ayrı renkte yeni tasarımlarla “Tarihimizden esinlenilerek; geleceğimiz için inşa edildi” başlığı altında yeni formalarını tanıtmış olan takımın yeni ismi Commanders; Korumalı Futbol Türkiye resmi Instagram hesabının hikayesinde yapmış olduğumuz ankette ise, ilk 8 saatte; “54 adet Güzel oyu; 42 adet Pek De Güzel Değil oyunu” aldı.

Ancak yine aynı platformun hikayesinde yapılan ve bu sefer formaları tema alan anketin (kaydırıcı) ilk 7 saatteki sonucu %60’dan fazla pozitif yönde idi.

Dipnot: Bu takımla ilgili olarak Bu zamana dek Etiket: Washington Football Team altında işleyiş gösteren haberler, bundan böyle takımın yeni ismi ile Tag’lenecektir.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir