Üniversiteler Süper Lig’inde Şampiyon Koç Rams Oldu!

Üniversiteler Süper Lig'inde Şampiyon Koç Rams Oldu! | Korumalı Futbol Türkiye
Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- Istanbul Rams takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları Istanbul Rams takımına aittir.

Koç Rams, Bugün Üniversiteler Süper Ligi Finalinde Galip Gelerek Şampiyon Oldu!

Bugün Afyon Kocatepe Stadyumu’nda (TKFL) Üniversiteler Süper Ligi final karşılaşmasında Anadolu Rangers ile karşı karşıya gelmiş olan Koç Rams, maç sonunda galip gelerek; maçı galibiyetle, sezonu ise şampiyonlukla kapattı!

Öncelikli olarak maç sonucunda galibiyete ve şampiyonluğa ulaşmış olan Koç Rams’i daha sonra ise mağlup olmalarına rağmen çok iyi bir rekabet ortaya koymuş ve iyi bir oyun sergilemiş, sezon 2.’si olarak sezonu kapatmış olan Anadou Rangers’ı tebrik ediyor ve bu güzel sezonu bizlere yaşattıkları için tüm destekçilerimize, sporcularımıza, koçlarımıza, takımlarımıza, bizi maç boyunca hazır şekilde bekleyen sağlık çalışanlarımıza ve Türkiye Ragbi Federasyonu ile Türkiye Ragbi Federasyonu Başkanımız sayın Murat Pazan’a ayrıca diğer devlet büyüklerimize ve emeği geçen diğer herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yaşasın dostluk, yaşasın spor, Çok Yaşa Türkiye Cumhuriyeti!

Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye
Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye

Ayrıca Bakınız: Üni 1. Lig’de Şampiyon Gazi Warriors Oldu!

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir