Üni 1. Lig’de Şampiyon Gazi Warriors Oldu!

Görsel Engin_Akyurt Tarafından Pixabay‘e Yüklendi. (Temsili Görseldir. Kategori Galerisinin Gelişmesiyle Birlikte Yerini Resmi İçeriklere Bırakacaktır.) (Kırpılmıştır)

Gazi Warriors, 10’a 7’lik Bir Final Skoruyla BAU Lions Karşısında Galip Gelerek Üniversiteler Birinci Liginde Şampiyon Oldu!

24 Nisan 2022 tarihinde Kocaeli Sharks ile karşı karşıya gelmiş oldukları karşılaşmadan 10’a 6’lık bir final skoru çerçevesinde galip gelerek final karşılaşmasına çıkmaya hak kazanmış olan Gazi Warriors, bugün; Afyon Kocatepe Stadyumu’nda TKFL Üniversiteler 1. Ligi Final Karşılaşması çerçevesinde BAU Lions ile karşı karşıya gelmiş oldukları karşılaşmadaki 10’a 7’lik bir final skoru çerçevesinde sahadan galibiyetle, sezondan ise şampiyon olarak ayrıldı.

Öncelikli olarak maç sonucunda galibiyete ve şampiyonluğa ulaşmış olan Warriors’ı daha sonra ise mağlup olmalarına rağmen çok iyi bir rekabet ortaya koymuş ve iyi bir oyun sergilemiş olarak sezon 2.’si olarak sezonu kapatmış olan Lions’ı tebrik ediyor ve diğer karşılaşmalarda sahada olacak olan takımlarımıza sonsuz başarı diliyoruz.

Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye
Sosyal Paylaşımlar Medyası | Korumalı Futbol Türkiye

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir