Buccaneers, Taraftarlara Kapılarını Açıyor

Tampa Bay Buccaneers, sözünde durdu. 

Geçtiğimiz haftalarda yapmış olduğu bir açıklama ile; iç sahada yapacakları ilk 2 iç saha maçında; covid-19 pandemik salgınının teşkil ettiği riskler nedeniyle taraftar ağırlamayacaklarını bildiren Buccaneers, geçtiğimiz saatlerde yaptığı bir açıklamada Raymond James Stadyumu’nda taraftarlara kapılarını açmaya hazırlandıklarını bildirdi. 

Takım tarafından yapılan açıklama ile birlikte Raymond James Stadyumu’nda taraftarlara ev sahipliği yapılacak tarih; sezonun 4. haftası olarak dile getirildi.  

Buccaneers Chief Operating Officer Brian Ford, konuyla ilgili yapmış olduğu basın açıklamasında şu sözleri dile getirdi;  

Raymond James Stadyumu’nda güvenli bir ortam sağlamak için tıbbi uzmanların yanı sıra yerel ve eyalet yetkilileri ile birlikte yorulmadan çalışıyoruz. Hayranlarımızı tekrar karşılamak için hazır ve heyecanlıyız.”  

“İlgili herkesin güvenliği, bu süreç boyunca 1 numaralı önceliğimiz olmuştur. Taraftarlarımızın sahadaki oyuncularımıza sağladığı enerji ve heyecanı taklit etmenin bir yolu yok. Raymond James Stadyumu’nda en tutkulu hayranlarımızla birlikte bu harika sezonu deneyimleme fırsatı bulduğumuz için minnettarız.  

Tampa Bay Buccaneers - Raymond James Stadium | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Bernard Gagnon /CC-BY-SA

Ayrıca yapılan açıklamada: taraftarların, çalışanların, oyuncuların ve stadyumda bulunacak olan diğer herkesin güvenliği için kurulan ve geliştirilen protokoller olduğunu da dile getiren takım; aynı zamanda TSA ve Güney Florida Üniversitesi ile birlikte stadyumu yeniden açma planlarını tanıtmak için 29 Eylül Salı günü saat: 13:00’da bir basın toplantısı düzenleyeceklerini bildirdi.  

İç Saha Biletleri ile ilgili olarak; “2020 season pass ödemelerini 2021’e yönelik bir kredi olarak muhafaza eden season pass üyeleri, 2020 ana plan programının geri kalanında iki maça kadar sınırlı bilet satın alma fırsatına sahip olacak.”  

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir