Raiders, Kolton Miller’la Kontratı Uzattı

Raiders, Kolton Miller'la Kontratı Uzattı | Korumalı Futbol Türkiye
Background -Raider Nation, June 5, 2020- Photo by Tomás Del Coro / Under CC-BY-SA 2.0 Generic License

Las Vegas Raiders, Kolton Miller’la Uzatma Anlaşması İmzaladı

Bu ayın başlarında Linebacker oyuncusu Ukeme Eligwe ve Defensive End oyuncusu Jeremiah Valoaga‘yı feragat etmiş olan Las Vegas Raiders, 2018’de Draft edilmesinden bu yana kadroda forma giymekte olan 25 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Kolton Miller‘la uzatma anlaşması imzaladı.

Miller, 42.6 milyon doları garantili olmak üzere 54.015 milyon dolar değerindeki anlaşma çerçevesinde 3 sezon daha Las Vegas Raiders adına forma giyecek.

Kolton Miller – Kariyer ve İstatistikler

2018 NFL Draft‘ının 1. round ve 15. sırasından Oakland Raiders tarafından seçilmiş olan Offensive Tackle oyuncusu Miller, 18 Mayıs 2018 tarihinde Oakland Raiders ile; 4 yıl süreli bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar Oakland / Las Vegas Raiders adına forma giymiş olan Miller, 3 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;

  • 1 Fumble Recovered

İstatistiğini elde etti ve 46 maçta forma giydi.

Offensive Tackle oyuncusu Kolton Miller; 3 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca forma giymiş olduğu bu 46 maçın her birinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir