Prince Charles Iworah, Alouettes’e Katıldı

Background -Percival Molson Memorial Stadium (Uploaded on May 10, 2015) Photo by Jiaqian AirplaneFan / Under CC-BY 3.0 Unported License

Montreal Alouettes, Prince Charles Iworah’la Anlaşma İmzaladı

24 Şubat 2021 tarihinde Defensive Back oyuncusu Ryan Carter ve Running Back oyuncusu Cameron Artis-Payne ile anlaşma imzalamış olan Montreal Alouettes, uzun süreli olan durgunluğuna bir son vererek, daha önce NFL ve XFL‘de forma giymiş olan 28 yaşındaki Defensive Back oyuncusu Prince Charles Iworah‘la anlaşma imzaladı.

Prince Charles Iworah – Kariyer ve İstatistikler

2016 NFL Draft‘ının 7. round ve 249. sırasından San Fransisco 49ers tarafından seçilmiş olan Defensive Back oyuncusu Charles Iworah, Draft dönemi sonrasında San Fransisco 49ers kadrosunda katılarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar 5 takımın -San Fransisco 49ers, Kansas City Chiefs, Washington (Redskins), Atlanta Falcons*, Team 9* (XFL)- kadrosunda yer almış olan Charles Iworah, 5 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca 1 maçta forma giydi.

Defensive Back oyuncusu Charles Iworah; 5 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca forma giymiş olduğu maçların hiçbirinde başlangıç oyuncusu olmadı.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir