NFL Gündem 9 Mayıs 2021

NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 9 Mayıs 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 9 Mayıs’ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Rob Gronkowski’den Charlesbank Oyun Alanına 1.2 Milyon Dolar Bağış

Nisan ayının sonlarında 48 numaralı Arizona Wildcats formasını giyip 600 fit yükseklikten atılan topu 3. denemesinde yakalayarak Guinness Rekorlar Kitabı‘na girmiş olan Rob GronkowskiBoston‘da yer alan Charlesbank Oyun Alanının yenilenmesi için 1.2 milyon dolarlık bir çek bağışı gerçekleştirdi.

NFL’den 9 Mayıs Anneler Günü Mesajı

NFL içerisinde rekabet etmekte olan takımlar ve bu takımların oyuncuları gün içerisinde yaptıkları paylaşımlar ile 9 Mayıs Anneler Günü‘nü kutladı. Bizler de Korumalı Futbol Türkiye ekibi olarak bizi bu zamanlara getiren ve durmak yorulmak bilmeden bizler için çalışan Annelerimizin 9 Mayıs Anneler Günü’nü en içten dileklerimizle kutluyoruz. Başımızdan eksik olmayın.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir