NFL Gündem 8 Mart 2021

NFL Gündem 8 Mart 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 8 Mart 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 8 Mart‘ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Zach Ertz İçin Transfer Zamanı Geldi mi?

Seattle Seahawks‘ın Russel Willson için birçok transfer talebi araması almasından sonra bir diğer fırtına da Philadelphia Eagles‘ta meydana geldi.

İsmi kamuoyuna duyurulmamış olan birden fazla takım, Super Bowl LII‘da Philadelphia Eagles‘la şampiyonluk uğruna savaşmış olan 3x Pro Bowler, 2018 First Team All-Pro Tight End oyuncusu Zach Ertz‘in muhtemel transferi için Philadelphia Eagles‘a aramalar yaptı.

NFL Franchise Tag Döneminin Kapanış Tarihinde Değişim Yapabilir

Normal şartlarda 9 Mart 4 p.m. ET‘de sona ermesi beklenen Franchise Tag döneminin kapanış tarihinin değişmesi bekleniyor.

Tom Brady Tahtını Yeğeni Maya Brady’ye mi Bırakıyor?

NFL‘in en gözde oyuncularından biri olmasının yanı sıra defalarca kez G.O.A.T olarak nitelenen Tom Brady, gün içerisinde Twitter aracılığıyla, artık ailenin en başat atletinin 2020 Softball America Freshman Player ve UCLA Power Hitter olan yeğeni Maya Brady olduğunu ele alan bir paylaşım yaptı.

Öyle ki bu gelişme, bir Brady efsanesinin de Softball‘da mı baş gösterdiği tartışmasının ortaya çıkmasıyla birlikte Tom Brady’nin, tahtını yeğenine mi bıraktığı sorusunu akıllara getirdi.

Michael Brockers Seahawks’ın Russell Wilson’ı Transfer Etmesini Umut Ediyor

Los Angeles Rams‘in Defensive End oyuncusu Michael Brockers, gün içerisinde yaptığı açıklamalarda, son günlerde oldukça fazla gündeme gelen; muhtemel Russell Wilson transferi üzerine konuştu.

Brockers, Wilson’ın transfer edilmesini umut ettiğini ifade ederek konuyla ilgili görüşünü net bir şekilde ortaya koydu.

Seattle Seahawks Carlos Dunlap’la Yollarını Ayırdı

Geçtiğimiz günlerde, tekrardan süresiz olarak askıya alınmış olan 2013 All-Pro Wide Receiver oyuncusu Josh Gordon’ı serbest bırakan Seattle Seahawks, 29 Ekim 2020 tarihinde Round Draft seçimi ve Offensive Lineman B.J. Finney karşılığında Cincinnati Bengals‘ten transfer edilmiş olan Defensive End oyuncusu Carlos Dunlap‘ı serbest bıraktı.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir