NFL Gündem 7 Nisan 2021

NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 7 Nisan 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 7 Nisan’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Cincinnati Bengals, Giovani Bernard’ı Serbest Bıraktı

4-11-1’lik bir galibiyet serisiyle birlikte 2020 regular-season‘ını kapatmış olan Cincinnati Bengals8 sezon boyunca kadroda forma giymekte olan 29 yaşındaki Running Back oyuncusu Giovani Bernard‘ı serbest bıraktı.

Buffalo Bills, Forrest Lamp’i Kadrosuna Kattı

Bu ayın başlarında 29 yaşındaki Guard oyuncusu Jamil Douglas‘ı kadrosuna katmış olan Buffalo Bills, Guard  kadrosunda bir güncelleme daha gerçekleştirerek 27 yaşındaki Guard oyuncusu Forrest Lamp‘le anlaşma imzaladı.

Lamp, imzalanan anlaşma çerçevesinde 1 sezon boyunca Buffalo Bills adına forma giyecek.

Anthony Miller, Bears’a Veda Mı Ediyor?

Chicago Bears, son 3 sezondur kadroda forma giymekte olan 26 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu için diğer takımlarla transfer görüşmeleri gerçekleştiriyor. Oyuncunun kısa süre içerisinde Chicago Bears‘a veda etmesi bekleniyor.

NFL Gündem 7 Nisan 2021 | Günün Kontratları

  • Dallas Cowboys, 26 yaşındaki Tight End oyuncusu Jeremy Sprinkle ile 32 yaşındaki Bryan Anger ile anlaşma imzaladı. Anger, anlaşma çerçevesinde 1 sezon boyunca Dallas Cowboys adına forma giyecek.
  • San Fransisco 49ers, kariyerinde 1 Super Bowl şampiyonluğu görmüş olan ve daha önce Philadelphia Eagles adına forma giymekte olan 27 yaşındaki Quarterback oyuncusu Nate Sudfeld ile 1 yıl süreli anlaşma imzaladı.
  • Baltimore Ravens‘la son 9 senedir kadroda forma giymekte olan 34 yaşındaki Safety oyuncusu Anthony Levine Sr. 1 yıl süreli anlaşmada uzlaşmaya vardı.
  • Pittsburgh Steelers, 22 yaşındaki Linebacker oyuncusu Jamir Jones ile anlaşma imzaladı.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir