NFL Gündem 7 Mayıs 2021

NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 7 Mayıs 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 7 Mayıs’ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Kwity Paye Çaylak Anlaşmasına İmzayı Attı

Bu ayın başlarında 26 yaşındaki Running Back oyuncusu Paul Perkins’i serbest bırakmış olan Indianapolis Colts2021 NFL Draft‘ının 1. Round ve 21. sırasından seçmiş oldukları çaylak Defensive End oyuncusu Kwity Paye ile 4 yıl süreli ve 13.6 milyon dolar değerinde olan bir çaylak anlaşması imzaladı.

Miami Dolphins, Jason McCourty ile Anlaştı

Geçtiğimiz saatlerde, 27 yaşındaki Safety oyuncusu Bobby McCain ile yollarını ayırma kararı almış olan Miami Dolphins; daha önce Titans, Browns ve Patriots adına sahaya çıkmış olan 33 yaşındaki Defensive Back oyuncusu Jason McCourty ile 1 yıllık anlaşma imzaladı.

Josh Doctson, New York’a Veda Ediyor

New York Jets, 22 Şubat 2020’den bu yana kadroda ancak Covid-19 sebebiyle 2020 sezonunda sahada olamamış olan 28 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Josh Doctson’ı serbest bıraktı.

Pittsburgh Steelers, Arthur Maulet ile Anlaştı

15 Nisan 2021 tarihinde 31 yaşındaki Linebacker oyuncusu Vince Williams‘la 1 yıllığına tekrar anlaşmış olan Pittsburgh Steelers, bununla birlikte bugün ise; daha önce Saints, Colts ve Jets‘te forma giymiş olan 27 yaşındaki Safety oyuncusu Arthur Maulet ile 1 yıllık anlaşma imzaladı.

Jake Ehlinger Ölü Olarak Bulundu

Indianapolis Colts’un 2021 NFL Draft’ının 6. Round’unda seçmiş oldukları Quarterback oyuncusu Sam Ehlinger’ın Linebacker pozisyonunda Texas adına forma giymekte olan kardeşi Jake Ehlinger ölü olarak bulundu. Ehlinger’ın vefat sebebi gizliliğini koruyor.

NFL Gündem 7 Mayıs 2021 | Günün Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • Tennessee Titans, 24 yaşındaki Cornerback oyuncusu Kareem Orr ile yollarını ayırdı.
  • Detroit Lions, 2018’den bu yana kadroda forma giymekte olan 24 yaşındaki Pro Bowler Center oyuncusu Frank Ragnow ile Ragnow’u 2026’ya kadar kadroda tutacak olan bir uzatma anlaşması imzaladı.
  • Minnesota Vikings, Tight End oyuncusu Shane Zylstra‘yı kadrosuna kattı.
  • Pittsburgh Steelers, 6 Ocak 2021’den bu yana kadroda forma giymekte olan 27 yaşındaki Cornerback oyuncusu Trevor Williams ile yollarını ayırdı.
  • Houston Texans, daha önce Miami Dolphins ve New York Jets adına forma giymiş olan 28 yaşındaki Linebacker oyuncusu Neville Hewitt ile anlaşma imzaladı.
  • Indianapolis Colts, 24 yaşındaki Cornerback oyuncusu Will Sunderland ile yollarını ayırdı.
  • Denver Broncos, 13 Mart 2019’dan bu yana kadroda forma giymekte olan 28 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Ja’Wuan James‘i Non Football Injury listesine aldı.
  • New York Jets, 2021 NFL Draft‘ının 5. Round’undan seçmiş oldukları 22 yaşındaki Safety oyuncusu Michael Carter II ve Draft‘ın 6. Round’undan seçmiş oldukları 22 yaşındaki Linebacker oyuncusu Hamsah Nasirildeen ile çaylak anlaşması imzaladı.
  • New York Jets, Undrafted olarak kalmış oyunculardan; Defensive Back oyuncusu saiah Dunn, Offensive Lineman oyuncusu Grant hermanns, Defensive Lineman oyuncusu Hamilcar Rasher JR. Defensive Lineman oyuncusu Michael Dwumfour, Offensive Lineman oyuncusu Tristen Hoge, Offensive Lineman oyuncusu Teton Saltes, Linebacker oyuncusu Camilo Eifler, Kicker oyuncusu Chris Naggar, Linebacker oyuncusu Brendon White, Offensive Lineman oyuncusu Parker Ferguson, Defensive Back oyuncusu Jordyn Peters ve Tight End oyuncusu Kenny Yeboah ile anlaşma imzaladı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir