NFL Gündem 6 Nisan 2021

NFL Gündem 6 Nisan 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 6 Nisan 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 6 Nisan’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Detroit Lions, Quinton Dunbar ile Anlaşma İmzaladı

Detroit Lions13 Mayıs tarihindeki bir partide karıştığı silahlı gasp suçu nedeniyle 18 Mayıs tarihinde Seattle Seahawks tarafından serbest bırakılmış olan 28 yaşındaki Cornerback oyuncusu Quinton Dunbar‘la anlaşma imzaladı.

Dunbar, imzalanan anlaşma çerçevesinde 1 sezon boyunca Detroit Lions adına forma giyecek.

Arizona Cardinals, Rodney Hudson ile Uzatma Anlaşması İmzaladı

31 Mart 2021‘de Colt McCoy‘u kadrosuna katmış olan Arizona Cardinals, bugün ise 17 Mart 2021’de kadroya katılmış olan 3x Pro Bowler & Second-team All-Pro 31 yaşındaki Center oyuncusu Rodney Hudson‘la uzatma anlaşması imzaladı.

Hudson, imzalanan uzatma anlaşması çerçevesinde 3 sezon daha Arizona Cardinals adına forma giyecek.

NFLPA Oyuncuların Ödemelerini Dağıttı

NFLPA, oyuncuların performans tabanlı ödemelerini dağıttı. 622,056 dolarla birlikte ligin en yüksek ödemesini alan kişi ise sezonun Super Bowl şampiyonu olan Tampa Bay Buccaneers‘ın 26 yaşındaki Guard oyuncusu Alex Cappa oldu.

NFL Gündem 6 Nisan 2021 | Günün Kontratları

  • Geçtiğimiz sezonu XFL‘e mensup takımlardan Tampa Bay Vipers‘ta geçirmiş olan 25 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Martez Ivey, Carolina Panthers kadrosuna katıldı. Ivey, imzalanan anlaşma çerçevesinde 1 sezon boyunca Carolina Panthers adına forma giyecek.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir