NFL Gündem 6 Mart 2021

NFL Gündem 6 Mart 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 6 Mart 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 6 Mart‘ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

New Orleans Saints Ty Montgomery’yi Bırakmayarak Oyuncuyla Yeni Anlaşma İmzaladı (NFL – NFC)

Dün, Punter oyuncusu Thomas Morstead‘i takıma katılmasından 12 sezon sonra serbest bırakarak bütçesinde 4.34 milyon dolarlık bir tasarruf sağlayan New Orleans Saints; 15 Mayıs 2020 tarihinde kadroya katılan Running Back oyuncusu Ty Montgomery‘yi bırakmayarak oyuncuyla yeni bir anlaşma imzaladı.

Genç oyuncu, imzalanan yeni anlaşma çerçevesinde 1 sezon daha New Orleans Saints adına forma giyecek.

Demario Davis’le Cameron Jordan’ın Kontartlarını Yeniden Yapılandıran New Orleans Saints, Bütçesinde Devasa Bir Tasarruf Miktarı Oluşturdu

Oyuncu kadrosunda son haftalarda oldukça fazla yenilikler gerçekleştirmekte olan New Orleans Saints, Linebacker oyuncusu Demario Davis ve Defensive End oyuncusu Cameron Jordan‘ın da kontratlarını yapılandırarak bütçesinde 13,443,750 milyon dolarlık bir tasarruf oluşturdu.

Buffalo Bills, Andre Smith’i Bırakmayarak, Oyuncuyla Yeni Bir Anlaşma İmzaladı (NFL – AFC)

Geçtiğimiz saatlerde Safety oyuncusu Micah Hyde ile 2 yıl süreli ve 19.25 milyon dolar değerinde olan bir uzatma anlaşması imzalayan Buffalo Bills; 31 Ağustos 2020 tarihinde kadroya transfer edilmiş olan Linebacker oyuncusu Andre Smith’le yeni bir anlaşma imzaladı.

23 yaşındaki oyuncu, potansiyelde 3 milyon dolar değerinde olan yeni anlaşma çerçevesinde 2 sezon daha Buffalo Bills adına forma giyecek.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir