NFL Gündem 5 Nisan 2021

NFL Gündem 5 Nisan 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 5 Nisan 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 5 Nisan’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Carlton Davis, Asyalılar’a Karşı Olan Twitter Paylaşımı Nedeniyle Özür Diledi

Tampa Bay Buccaneers‘ın kadrosunda forma giymekte olan 24 yaşındaki Cornerback oyuncusu Carlton DavisTwitter üzerinden yazıp sildiği ve Asyalılara karşı kötü söylem içeren paylaşımından dolayı özür diledi.

Davis, Tweet sonrasında yaptığı açıklamalarda kimseyi incitmek istemediğini de ifade etti.

New York Jets, Sam Darnold’ı 3 Draft Seçimi Karşılığında Carolina Panthers’a Yolladı

2-14’lük bir galibiyet serisiyle birlikte 2020 regular-season‘ını kapatmış olan olan New York Jets2018’de kadroya katılmasından bu yana kadroda forma giymekte olan 23 yaşındaki Quarterback oyuncusu Sam Darnold’ı, 3 Draft seçimi (2021 2. ve 6. Round & 2022 4. Round) karşısında Carolina Panthers‘a transfer etti.

Geçtiğimiz sezonda yaşadığı omuz sakatlığı nedeniyle sezonun birkaç maçını kaçırmış olan Darnold, gelecek sezonda Carolina Panthers adına forma giyecek.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir