NFL Gündem 4 Mayıs 2021

NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 4 Mayıs 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 4 Mayıs’ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Baltimore Ravens, Alejandro Villanueva ile Anlaştı

Baltimore Ravens, daha önce Philadelphia Eagles ve Pittsburgh Steelers kadrolarında yer almış olan 32 yaşındaki 2x Pro Bowler Offensive Tackle oyuncusu Alejandro Villanueva ile 2 yıllığında 14 milyon dolar karşılığında anlaştı.

Cleveland Browns, Damion Square ile Anlaştı

Cleveland Browns, daha önce Philadelphia EaglesKansas City Chiefs ve San Diego / Los Angeles Chargers adına forma giymiş olan 32 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu Damion Square ile anlaşma imzaladı.

Joe Tryon’un Forma Numarası Belli Oldu

2021 NFL Draft‘ının 1. round ve 32. sırasından Tampa Bay Buccaneers tarafından seçilmiş olan Outside Linebacker oyuncusu Joe Tryon, gelecek sezonda 9 numaralı forması ile Buccaneers adına sahada olacak.

NFL Gündem 4 Mayıs 2021 | Günün Geri Kalanı

  • Tennessee Titans, daha önce Indianapolis Colts, Los Angeles Rams ve Denver Broncos adına forma giymiş olan 27 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Fred Brown‘la anlaşma şartlarında uzlaşma sağladı.
  • 2021 NFL Draft, NFL Draft tarihi boyunca en çok izlenen 3. Draft unvanını elde etti. Listenin birincisi 8.3 milyon izlenmeyle 2020 NFL Draft, ikincisi 6.2 milyon izlenme ile 2019 NFL Draft olurken bu senenin Draft’ı ise 6.1 milyon izlenme ile 3. sıraya yerleşti.
  • Ayağından sakatlık yaşamakta olan 23 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu Quinnen Williams‘ın bıçak altına yatması bekleniyor. Williams, öngörüler doğrultusunda 8 ile 10 hafta kadar sahalardan uzak olacak.
  • 27 yaşındaki Long Snapper oyuncusu Scott Daly ile Guard oyuncusu Evan Heim, Detroit Lions kadrosuna katıldı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir