NFL Gündem 4 Aralık 2021

NFL Gündem 4 Aralık 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 4 Aralık 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 4 Aralık’ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye, hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Pittsburgh Steelers, Outside Linebacker Oyuncusu T.J. Watt’ı Reserve/Covid-19 Listesinden Çıkarttı

Pittsburgh Steelers, pazartesi gününden bu yana Reserve/Covid-19 listesinde yer almakta olan & Wisconsin Badgers çıkışlı 27 yaşındaki 3x All-Pro (2×1 | 1×2) & 3x Pro Bowler Outside Linebacker oyuncusu T.J. Watt‘ı Reserve/Covid-19 listesinden çıkartarak aktif oyuncu kadrosuna dahil etti.

Takım, 9 Eylül 2021 tarihinde genç oyuncu ile; 80 milyon doları garantili olmak üzere +112 milyon dolar değerinde olan 4 sezonluk bir uzatma anlaşması imzalamıştı.

NFL Gündem 4 Aralık’ta 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

Kesilmiş Olan Para Cezaları;

NFL Gündem 4 Aralık 2021 | Listelerdeki Değişimler

  • Minnesota Vikings’in antrenman kadrosunda forma giymekte olan & North Carolina Tar Heels çıkışlı 23 yaşındaki Safety oyuncusu Myles Dorn ve North Carolina Tar Heels çıkışlı 25 yaşındaki Fullback oyuncusu Jake Bargas, antrenman kadrosundan alınarak aktif oyuncu kadrosuna yükseltildi.
  • Washington Football Team’in antrenman kadrosunda forma giymekte olan & West Virginia Mountaineers çıkışlı 27 yaşındaki Running Back oyuncusu Wendell Smalwood ve Kentucky Wildcats çıkışlı 27 yaşındaki Center oyuncusu Jon Toth, pazar günkü Las Vegas Raiders karşılaşması için antrenman kadrosundan alınarak aktif oyuncu kadrosuna yükseltildi.
  • Seattle Seahawks’ın antrenman kadrosunda forma giymekte olan & Oklahoma Sooners çıkışlı, 36 yaşındaki 7x All-Pro (4×1 | 3×2) & 7x Pro Bowler & NFL MVP (2012) ödüllü Running Back oyuncusu Adrian Peterson, pazar günkü San Fransisco 49ers karşılaşması için antrenman kadrosundan alınarak aktif oyuncu kadrosuna yükseltildi.
  • Cincinnati Bengals’ın antrenman kadrosunda forma giymekte olan & Kansas Jayhawks çıkışlı 22 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Pooka Williams Jr. ve Texas A&M Aggies çıkışlı 24 yaşındaki Offensive Guard oyuncusu Keaton Sutherland’i, antrenman kadrosundan alınarak aktif oyuncu kadrosuna yükseltildi.
  • Pittsburgh Steelers’ın antrenman kadrosunda forma giymekte olan & Florida Gators çıkışlı 29 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Chaz Green, Covid-19 listesinde bulunan bir oyuncunun yerini doldurmak adına antrenman kadrosundan alınarak aktif oyuncu kadrosuna yükseltildi.
  • Los Angeles Rams’in antrenman kadrosunda forma giymekte olan & Iowa Hawkeyes çıkışlı 24 yaşındaki Running Back oyuncusu Mekhi Sargent ve Florida Gators çıkışlı 26 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Brandon Powell, pazar günkü Jacksonville Jaguars karşılaşması için antrenman kadrosundan alınarak aktif oyuncu kadrosuna yükseltildi.

KİKİ Serisi (Kim Kiminle İmzaladı?)

  • Cincinnati Bengals – Running Back Oyuncusu Trayveon Williams (24) (Antrenman Kadrosundan Aktif Kadroya)

Injured Reserve Listesine Eklenen Oyuncular;

Reserve / Covid-19 Listesine Eklenen Oyuncular;

  • Indianapolis Colts – Center Oyuncusu Ryan Kelly (28)

Reserve / Covid-19 Listesinden Çıkartılan Oyuncular;

PUP Listesinden Çıkartılan Oyuncular;

Maçlarda Sahaya Çıkmayacak Olan Oyuncular;

Feragat Edilmiş Olan Oyuncular;

  • Minnesota Vikings – Defensive End Oyuncusu Eddie Yarbrough (28)

Serbest Bırakılmış Olan Oyuncular;

Listeler tamamlanmamış olup halen güncellenmektedir.

Not: Oyuncuların isimlerinin yanında bulunan “*” işareti, o oyuncunun antrenman kadrosunda forma giydiğini ifade eder.

Ayrıca Bakınız: NFL Gündem 3 Aralık 2021

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir