NFL Gündem 30 Nisan 2021

NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 30 Nisan 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 30 Nisan’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

2021 NFL Draft – 1. Round – Oyuncu Seçimleri, Seçen Takımlar, Seçilen Oyuncuların Seçim Sıraları ve Pozisyonları

2021 NFL Draft’ının 1. Round’unda neler oldu? Hangi takım hangi pozisyonlardaki oyuncuları kaçıncı sıralardan seçti? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi.

Kyle Pitts 8 Numaralı Formasıyla Sahalarda Olacak

2021 NFL Draft’ının 1. Round ve 4. sırasından Atlanta Falcons tarafından seçilmiş olan Tight End oyuncusu Kyle Pitts, yeni sezonda 8 numaralı formasıyla sahada olacak.

Ja’Marr Chase 1 Numaralı Formasıyla Sahalarda Olacak

2021 NFL Draft’ının 1. Round ve 5. sırasından Cincinnati Bengals tarafından seçilmiş olan Wide Receiver oyuncusu Ja’Marr Chase, yeni sezonda 1 numaralı formasıyla sahalarda olacak.

Los Angeles Rams’in GM’si Les Snead Covid-19’a Yakalandı

Los Angeles Rams‘in Genel Müdürü olan Les Snead’in Covid-19 testinin sonucu pozitif çıktı. Kendisine yakın temaslı olarak sayılan Baş Koç Sean McVay’in testinin sonucu ise negatif olarak bildirildi. Snead, bu süreci atlatana kadar kendisini izole ederek doktorların talimatları çerçevesinde hareket edecek.

Jerick McKinnon’In Yeni Evi Kansas City Chiefs Oldu

Kansas City Chiefs, daha önce Minnesota Vikings ve San Fransisco 49ers adına forma giymiş olan 28 yaşındaki Running Back Oyuncusu Jerick McKinnon‘la anlaşma imzaladı.

NFL Gündem 30 Nisan 2021 | Günün Geri Kalanı

  • Kariyerinde 1 Super Bowl şampiyonluğu görmüş olan 27 yaşındaki Safety oyuncusu Obi Melifonwu, San Fransisco 49ers tarafından feragat edildi.
  • Atlanta Falcons, 30 yaşındaki Quarterback oyuncusu AJ McCarron’la 1 yıllık anlaşma şartlarında uzlaşmaya vardı.
  • Baltimore Ravens, 24 yaşındaki Quarterback oyuncusu Lamar Jackson’ın 5. yıl seçeneğine yeşil ışık yaktı.
  • Carolina Panthers, 24 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu D.J. Moore ve 23 yaşındaki Quarterback oyuncusu Sam Darnold’ın 5. yıl seçeneğine yeşil ışık yaktı.
  • Denver Broncos, 24 yaşındaki Pro Bowler Outside Linebacker oyuncusu Bradley Chubb’un 5. yıl seçeneğine yeşil ışık yaktı.
  • Green Bay Packers, 24 yaşındaki 2020 Second-team All-Pro Cornerback oyuncusu Jaire Alexander’ın 5. yıl seçeneğine yeşil ışık yaktı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir