NFL Gündem 30 Mart 2021

NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 30 Mart 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 30 Mart‘ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Ryan Switzer’ın Oğlunun Durumu Stabil Olarak İlerliyor

Cleveland Browns kadrosunda forma giymekte olan Wide Receiver oyuncusu Ryan Switzer‘ın oğlu 9 aylık Christian Switzer’ın durumu, ameliyat sonrasında stabil olarak ilerlemeye devam ediyor. Bebeğin yaşadığı kanama vakalarının sebebi belirlenebilmiş değil.

Seattle Seahawks, Gabe Jackson’la Uzatma Anlaşması İmzaladı

Seattle Seahawks, 29 yaşındaki Guard oyuncusu Gabe Jackson‘la uzatma anlaşması imzaladı.

Jackson, 22.575 milyon dolar değerinde olan anlaşma çerçevesinde 3 sezon daha Seattle Seahawks adına forma giyecek.

Bills Stadyumunun Adı Highmark Blue Cross Blue Shield Stadyumu Oldu

İlk olarak Rich Stadumu, daha sonra 1998’den 2015’e dek Ralph Wilson Stadyumu, 2016’dan 2020’ye dek New Era Sahası ve 2020’den 2021’e dek Bills Stadyumu isimleriyle Buffalo Bills taraftarlarına yıllardan beri ev sahipliği yapmış olan Bills Stadyumunun adı tekrar değiştirildi.

1973’den bu yana 4 ayrı isim altında faaliyet göstermiş olan stadyum, artık; Highmark Blue Cross Blue Shield Stadyumu adı altında faaliyet gösterecek.

Las Vegas Raiders, Kolton Miller ile Uzatma Anlaşması İmzaladı

Bu ayın başlarında Linebacker oyuncusu Ukeme Eligwe ve Defensive End oyuncusu Jeremiah Valoaga‘yı feragat etmiş olan Las Vegas Raiders2018’de Draft edilmesinden bu yana kadroda forma giymekte olan 25 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Kolton Miller‘la uzatma anlaşması imzaladı.

Miller, 42.6 milyon doları garantili olmak üzere 54.015 milyon dolar değerindeki anlaşma çerçevesinde 3 sezon daha Las Vegas Raiders adına forma giyecek.

Roger Goodell; Yeni Sezonda Stadyumlar Tamamen Dolu Olabilir!

NFL Komisyon Üyesi Roger Goodell, gün içerisinde yaptığı açıklamalarda biz hayranların oldukça beğeneceği bir konuya değindi.

Goodell, yaptığı açıklamalarda; NFL’in, yeni sezonda stadyumlardaki doluluğun tam kapasitede olabileceğini beklediğini ifade etti.

Offseason Antrenmanlarının 19 Nisan’da Başlaması Bekleniyor

Gün içerisinde NFL tarafından kulüplere iletilen bilgilendirmelerde Offseason Antrenmanlarının birinci aşamasının 19 Nisan’da başlaması beklendiği ifade edildi.

NFL Gündem 30 Mart 2021 | Günün Kontratları

  • Green Bay Packers, 36 yaşındaki Tight End oyuncusu Marcedes Lewis ve 26 yaşındaki Defensive Lineman oyuncusu Tyler Lancaster‘la tekrar anlaşma imzaladı.
  • Kansas City Chiefs, 28 yaşındaki Center oyuncusu Austin Blythe ile 1 yıl süreli kontratta uzlaşmaya vardı.
  • New Orleans Saints‘in 24 yaşındaki Safety oyuncusu Marcus Williams, 2021 sezonu için 10.612 milyon dolar değerindeki Franchise Tag‘e imzasını attı.
  • Pittsburgh Steelers, 26 yaşındaki Offensive Lineman oyuncusu Rashaad Coward ve 25 yaşındaki Running Back oyuncusu Kalen Ballage ile 1’er yıllık anlaşmalar imzaladı.
  • 26 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Bobby Hart, 1 yıllık kontrat çerçevesinde Buffalo Bills kadrosuna katıldı.
  • Los Angeles Chargers, 27 yaşındaki Cornerback / Special Teams oyuncusu Ryan Smith‘le anlaşma imzaladı. Smith, 1.75 milyon dolarlık anlaşma çerçevesinde 1 sezon boyunca Los Angeles Chargers adına forma giyecek.
  • Minnesota Vikings, 29 yaşındaki Offensive Lineman oyuncusu Dakota Dozier‘le tekrar anlaşmasının yanı sıra 24 yaşındaki Tight End oyuncusu Hale Hentges‘i de resmi olarak Reserve/Retired listesine ekledi.
  • Tennessee Titans, 28 yaşındaki Safety oyuncusu Matthias Farley‘le 1 yıllık anlaşma imzaladı.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir