NFL Gündem 29 Mart 2021

NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 29 Mart 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 29 Mart‘ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Kansas City Chiefs, Jarran Reed ile Anlaşma İmzaladı

26 Mart 2021‘de Seattle Seahwks‘tan serbest bırakılmış olan 28 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu Jarran ReedKansas City Chiefs‘le anlaşma imzaladı.

Reed, 5 milyon dolar garantili olmasıyla birlikte potansiyelde 7 milyon dolara ulaşabilen anlaşma çerçevesinde bir sezon boyunca Kansas City Chiefs adına forma giyecek.

Arizona Cardinals, Shawn Williams ile Anlaşma İmzaladı

Son 8 senedir Cincinnati Bengals adına forma giymiş olan 29 yaşındaki Safety oyuncusu Shawn WilliamsArizona Cardinals‘a katıldı.

Williams, imzalanan anlaşma çerçevesinde 1 sezon boyunca Arizona Cardinals adına forma giyecek.

New York Giants, Danny Shelton’la Anlaşma İmzaladı

Geçtiğimiz sezonda Detroit Lions adına forma giymiş olan 27 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu Danny SheltonNew York Giants‘a katıldı.

Shelton, imzalanan anlaşma çerçevesinde 1 sezon boyunca New York Giants adına forma giyecek.

Morgan Burnett Emekliye Ayrıldı

En son Cleveland Browns’un kadrosunda 2019 sezonunda forma giymiş ve kariyerinde 1 Super Bowl şampiyonluğu görmüş olan 32 yaşındaki Strong Safety oyuncusu Morgan Burnett, 11 sezonluk profesyonel futbol kariyerini sonlandırarak emekliye ayrıldı.

NFL Gündem 29 Mart 2021 | Günün Kontratları

  • Linebacker oyuncusu Jordan Jenkins ve Wide Receiver oyuncusu Chris Conley ile anlaşma imzalayan Houston Texans, bunlarla birlikte Long Snapper oyuncusu Jon Weeks‘le de tekrar anlaştı.
  • Wide Receiver oyuncusu Tajae Sharpe, geçtiğimiz saatlerde Safety oyuncusu Daniel Sorensen ile tekrar anlaşmış olan Kansas City Chiefs‘e geri dönüyor.
  • San Fransisco 49ers, kariyerinde 1 Super Bowl şampiyonluğu görmüş olan 26 yaşındaki Linebacker oyuncusu Nate Gerry ile 1 yıl süreli anlaşma imzaladı.
  • Jacksonville Jaguars, 26 yaşındaki Safety oyuncusu Josh Jones ile tekrar anlaşma imzaladı.
  • Pittsburgh Steelers, 30 yaşındaki Punter oyuncusu Jordan Berry ile tekrar anlaşma imzaladı.,
  • New Orleans Saints, 26 yaşındaki Defensive End oyuncusu Tanoh Kpassagnon ile 2, 28 yaşındaki Tight End oyuncusu Nick Vannett ile ise 3 yıl süreli anlaşma imzaladı.
  • Washington Football Team, Pro Bowler 29 yaşındaki Running Back oyuncusu Lamar Miller ve 25 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu David Sharpe ile tekrar anlaşma imzaladı.
  • Center oyuncusu 27 yaşındaki Center oyuncusu Joey Hunt ile tekrar anlaşma imzalayan Indianapolis Colts, bununla birlikte 26 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Julie’n Davenport‘la da 1 yıl süreli olarak anlaşma şartlarında uzlaşmaya vardı.
  • Philadelphia Eagles’la, kariyerinde 1 Super Bowl şampiyonluğu görmüş olan 25 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Greg Ward, Ward’ın münhasır haklarına yönelik olan anlaşmayı imzaladı.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir