NFL Gündem 28 Nisan 2021

NFL Gündem 28 Nisan 2021 | Korumalı Futbol TürkiyeNFL Gündem 28 Nisan 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 28 Nisan 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 28 Nisan’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Buccaneers, Antonio Brown ile Tekrar Anlaşma İmzaladı

Tampa Bay Buccaneers24 Ekim 2020 tarihinde takıma katılmış olan 7x Pro Bowler & 5x All-Pro 32 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Antonio Brown‘la tekrardan anlaştı. Brown, 1 sezon daha Tampa Bay Buccaneers adına forma giyecek.

Carolina Panthers, Teddy Bridgewater’ı Transfer Etti

7 Şubat 2021 tarihinde 2020 Art Rooney Sportmanship ödülünün sahibi olmuş olan 28 yaşındaki Pro Bowler Quarterback oyuncusu Teddy BridgewaterDenver Broncos‘a transfer edildi.

Virginia Tech Hokies’in Cornerback’i Caleb Farley’in Covid-19 Testi Pozitif!

Virginia Tech Hokies adına forma giymekte olan 22 yaşındaki Cornerback oyuncusu Caleb Farley için kötü haber geldi. Farley‘in Covid-19 testinin sonucunun pozitif olduğu öğrenildi. Farley, Cleveland‘daki Draft‘e katılamayacak.

Marshall Faulk, Southern Jaguars’ın Baş Koçu mu Oluyor?

Running Back olarak forma terletmiş ve 12 sezonluk profesyonel futbol kariyerinde 2 takım adına sahada olmuş olan Hall of Famer Marshall Faulk’un Southern Jaguars takımının Baş Koçu olarak göreve başlaması bekleniyor.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir