NFL Gündem 27 Mart 2021

NFL Gündem 27 Mart 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 27 Mart 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 27 Mart‘ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Los Angeles Chargers, Chase Daniel’la Anlaşma İmzaladı

7-9’luk bir galibiyet serisiyle birlikte 2020 regular-season‘unu kapatmış olan Los Angeles Chargers, geçtiğimiz sezonu Detroit Lions‘ın kadrosunda geçirmiş olan 34 yaşındaki Quarterback oyuncusu Chase Daniel ile anlaşma imzaladı.

Howard Schnellenberger Hayata Gözlerini Yumdu

Gençliğinde Kentucky Wildcats’te forma giydikten sonra başta yine Kentucky Wildcats olmak üzere 10 ayrı takıma çeşitli pozisyonlarda koçluk etmiş ve Florida Atlantic Owls’da Futbol Operasyonları Yöneticisi olarak görev yapmış olan, Howard Schnellenberger bugün 87 yaşındayken hayata gözlerini yumarak aramızdan ayrıldı.

O Amerikan Futboluna damga vurmuş ve gerçek bir miras bırakmış olan sayılı kişiden biriydi. Onun mirasını yaşatacak ve ardında bıraktığı emekleri koruyacağız. Huzur içinde yatsın.  

NFL Gündem 27 Mart 2021 | Günün Kontratları

  • Minnesota Vikings, daha önce Dallas Cowboys adına forma giymiş olan 25 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Xavier Woods‘la potansiyelde 2.25 milyon dolara ulaşabilen değerde olan 1 yıl süreli bir anlaşma imzaladı.
  • Chris Carson, Seattle Seahawks‘ın 19 Mart’ta kendisine sunduğu 2 yıl süreli ve 14.625 milyon dolar değerindeki anlaşmayı kabul etti.
  • Geçtiğimiz sezon bir dönem San Fransisco 49ers kadrosunda yer almış olan 31 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Mohamed Sanu, Detroit Lions‘tan sonra tekrar 49ers‘a dönerek; San Fransisco 49ers ile 1 yıl süreli bir anlaşma imzaladı.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir