NFL Gündem 26 Mart 2021

NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 26 Mart 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 26 Mart‘ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Seattle Seahawks, Jarran Reed ile Yollarını Ayıracak

20 Mart 2021 tarihinde  Running Back oyuncusu Chris Carson‘la ise tekrar anlaşma imzalamış olan Seattle Seahawks2016’da Draft edilmesinden bu yana kadroda forma giymekte olan Defensive Tackle oyuncusu Jarran Reed‘le yollarını ayıracak. Oyuncunun serbest bırakılması ya da transfer edilmesi bekleniyor.

Carlos Dunlap’ı Serbest Bırakan Seattle Seahawks, Dunlap’la Tekrar Anlaşma İmzaladı

8 Mart 2021‘de 2x Pro Bowler 32 yaşındaki Defensive End oyuncusu Carlos Dunlap‘ı serbest bırakmış olan Seattle SeahawksDunlap‘la tekrar anlaşma imzaladı.

Dunlap, 8.5 milyon doları garantili olmak üzere imzalanmış olan 16.6 milyon dolar değerindeki anlaşma çerçevesinde 2 sezon daha Seattle Seahawks adına forma giyecek.

Marchson Lattimore Tutuklandı

New Orleans Saints‘in 3x Pro Bowler 24 yaşındaki Cornerback oyuncusu Marshon Lattimore, çalıntı silah taşıdığı şüphesiyle Cleveland polisi tarafından tutuklandı.

Tampa Bay Buccaneers, Leonard Fournette’le Tekrar Anlaşma İmzaladı

25 Ocak 2021 tarihinde yaptığı açıklamada kariyerinin en kötü dönemlerinden bu zamana kadar geçen süre boyunca konuşmuş olan ve “Yolculuğum için minnettarım.” sözlerini ifade etmiş olan 26 yaşındaki Running Back oyuncusu Leonard Fournette için iyi haber geldi.

Geçtiğimiz sezonun şampiyonu olan Tampa Bay Buccaneers6 Eylül 2020 tarihinde kadroya katılmış olan Fournette ile tekrar anlaştıklarını duyurdu.

Fournette, potansiyelde 4 milyon dolar değerindeki anlaşma çerçevesinde 1 sezon daha Tampa Bay Buccaneers adına forma giyecek.

Sammy Watkins, Baltimore Ravens’a Katıldı

Baltimore Ravens, kariyerinde 1 Super Bowl şampiyonluğu görmüş olan 27 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Sammy Watkins ile anlaşma imzaladı.

Watkins, 5 milyon doları garantili olmak üzere imzalanan 6 milyon dolar değerindeki anlaşma çerçevesinde 1 sezon boyunca Baltimore Ravens adına forma giyecek.

NFL Gündem 26 Mart 2021 | Günün Kontratları

 • Las Vegas Raiders, Wide Receiver oyuncusu Willie Snead‘le anlaşma imzaladı.
 • Cincinnati Bengals, Wide Receiver oyuncusu Mike Thomas‘la tekrar anlaşma imzaladı.
 • Washington Football Team, Darryl Roberts‘ı kadrosuna kattı.
 • Buffalo Bills, Kick Returner oyuncusu Brandon Powell ile anlaşma imzaladı. Powell, imzalanan anlaşma çerçevesinde 1 sezon boyunca Buffalo Bills adına forma giyecek.
 • Seattle Seahawks, Defensive Tackle oyuncusu Al Woods ile 3 milyon dolar değerinde olan ve 750,000 imzalama bonusu içeren 1 yıl süreli anlaşma imzaladı.
 • Chicago Bears, Running Back oyuncusu Damien Williams ve Defensive Back oyuncusu Artie Burns ile anlaşma imzaladı. Williams ve Burns, imzalanan anlaşmalar çerçevesinde birer yıl boyunca Chicago Bears adına forma giyecek.
 • Seattle Seahawks, Guard oyuncusu Jordan Simmons, Offensive Tackle oyuncusu Cedric Ogbuehi ve Defensive End oyuncusu Benson Mayowa ile tekrar anlaşma imzaladı.
 • C.J. Beathard, Jacksonville Jaguars ile imzalamış olduğu anlaşma çerçevesinde 2.75 milyon dolar değerinde olan bir garanti düzeyi elde ediyor.
 • New England Patriots’la Lawrence Guy arasındaki 4 yıllık kontratın değeri 11.5 milyon dolar olarak duyuruldu.
 • San Fransisco 49ers, Cornerback oyuncusu K’Waun Williams tekrar anlaşma imzaladı. Williams, 2.378 milyon dolar değerinde olan anlaşma çerçevesinde 1 yıl daha San Fransisco 49ers adına forma giyecek.
 • Miami Dolphins, 2021 NFL Draft‘ının 1. round ve 3. sırasındaki seçimini; 2021 NFL Draft 1. round 12. sıra seçimini; 2022 NFL Draft 1. ve 3. round seçimleri ile 2023 NFL Draft 1. round seçimi karşısında San Fransisco 49ers ile takas etti. Dolphins takas sonrasında bir işlem daha gerçekleştirerek elde ettiği 1. round 12. sıra seçimi ile 2022 1. round seçimlerini; sixth-overall seçimi karşısında Philadelphia Eagles‘a verdi.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir