NFL Gündem 25 Ocak 2021

NFL’de Bugün 25 Ocak 2021 | #NFLGündem

NFL ‘de bugün neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve kimlerle yollarını ayırdı? hepsini sizler için derledik!

Los Angeles Chargers Renaldo Hill’i Defensive Coordinator Olarak Kadrosuna Kattı (NFL-AFC)

7-9’luk bir galibiyet serisiyle birlikte regular-season‘u kapatan Los Angeles Chargers; 2012’den bu yana 3 ayrı takımda koçluk faaliyeti gerçekleştirmiş olan Renaldo Hill’i Defensive Coordinator pozisyonunda kadrosuna kattı.

Faaliyetlerini sadece Renaldo Hill ile sınırlandırmayan Chargers; bu çerçevede New Orleans Saints’te Quarterback Coach pozisyonunda görev yapmış olan Joe Lombardi’yi ise Offensive Coordinator olarak kadrosuna dahil etti.

Philadelphia Eagles Shane Steichen’ı Offensive Coordinator Olarak Kadrosuna Dahil Etti (NFL – NFC)

Dün, Nick Siranni‘yi Head Coach pozisyonunda ve Jonathan Gannon‘u is Defensive Coordinator pozisyonunda kadrosuna ekleyen Philadelphia Eagles; bununla birlikte bugün de Shane Steichen’ı Offensive Coordinator görevini üstlenmesi için kadroya dahil etti.

Indianapolis Colts Marcus Brady’yi Offensive Coordinator İlan Etti (NFL – AFC)

Playoff‘larda Buffalo Bills karşısında aldığı yenilgiyle birlikte bu senenin Super Bowl mücadelesine veda eden Indianapolis Colts; Quarterback Coach olarak görev yapan Marcus Brady’yi Offensive Coordinator pozisyonuna terfi ettirdi.

Detroit Lions Duce Staley’yi Assistant Head Coach ve RBs Coach Pozisyonunda Kadrosuna Kattı (NFL – NFC)

Geçtiğimiz saatlerde Aaron Glenn’i Defensive Coordinator pozisyonu çerçevesinde kadrosuna katan Detroit Lions; 10 sezon boyunca Philadelphia Eagles kadrosunda yer almış olan Duce Staley’yi, Assistant Head Coach ve Running Backs Coach pozisyonlarında görev yapması için kadroya dahil etti.

Doug Marrone Alabama Crimson Tide Kadrosuna Katılıyor

Jacksonville Jaguars‘ta 3 sezon boyunca yürüttüğü Head Coach görevinden Ocak ayının başında kovulan Doug Marrone; Houston Texans tarafından kovulan Bill O’Brien’ı Offensive Coordinator pozisyonunda kadrosuna alan Alabama Crimson Tide‘a Offensive Lineman Coach sıfatı altında katıldı.

Tags:

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir