NFL Gündem 24 Şubat 2021

NFL Gündem 24 Şubat 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 24 Şubat ‘ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Houston Texans Senio Kelemete’yle Peter Kalambayi’yi Serbest Bıraktı (NFL – AFC)

Houston Texans, Offensive Lineman oyuncusu Senio Kelemete ve Linebacker oyuncusu Peter Kalambayi’yi serbest bıraktı.

Kadroda yapılan bu güncelleme takıma, bütçeden 1,5 milyon dolar değerinde bir tasarruf payı getirdi.

Von Miller’a Yönelik İddialarla İlgili Dosya Savcılığa Devredildi (NFL – AFC)

Denver Broncos‘un Linebacker oyuncusu Von Miller‘a yönelik yapılan ancak kamuoyuna “duyurulmayan iddialar” çerçevesindeki dosya, Douglas County Bölge Savcısı Ofisi’ne devredildi. Konuyla ilgili takımın ya da polisin bir yorumu olmadı.

Andy Reid’in Şapkası ve Maskesi Pro Footall Today Gallery’de Sergilenecek (NFL – AFC)

Kansas City Chiefs’in Baş Koçu olan Andy Reid‘in sürekli takıp çıkartmasıyla NFL‘de ün kazanan yüz maskesi ve şapkası Pro Football Today Gallery’de sergilenecek.

Baltimore Ravens Dez Bryant’ın Yeri Değil “miş” (NFL – AFC)

27 Ekim tarihinde Baltimore Ravens ile bir anlaşma imzalayarak Ravens‘a katılmış olan Wide Receiver oyuncusu Dez Bryant, gün içerisinde şok edici açıklamalar yaptı.

Bryant, Baltimore Ravens’ın kendisine göre olmadığını ifade ederek NFL Gündemine oturdu.

“Kendi tecrübeme dayanarak konuşacağım, Her şeyin kurulu olduğu bir pozisyondaydım, Kendimiz doğru yola koymaktan faydalandım. Baltimore’un benim için bir yer olmadığını çabuk anladım. Kızgınlık yok, bu onların işi yapma şekli, saygı duymalısın.”

Tom Brady İçin Uzatma Anlaşması Ufukta mı? (NFL – NFC)

Tampa Bay Buccaneers‘ın Genel Müdürü Jason Licht, gün içerisinde takımın star Quarterback oyuncusu Tom Brady hakkında bazı açıklamalar yaptı.

Licht, Tom Brady için uzatma anlaşması ihtimali olduğunu ifade etti.

“Bu bir olasılık, bu yıl kesinlikle yavaşlamış gibi görünüyordu. Bunun nasıl gideceğini görmemiz gerekecek. O organizasyonumuzu, koçlarımızı, baş koçumuzu ve takımın sahiplik ekibini seviyor, biz de kesinlikle onu seviyoruz. Genellikle birbiri için böyle şeyler kullandığın zaman bu bir eşleşme olur. Bu yüzden bunu devam ettirmek isteriz.”

Mitchell Schwartz Sırtından Ameliyat Oldu (NFL – AFC)

Senenin Super Bowl şampiyonluğunu Buccaneers‘a kaptıran Kansas City Chiefs‘in Offensive Tackle oyuncusu Mitchell Schwartz, geçtiğimiz saatlerde Twitter üzerinden yapmış olduğu bir paylaşımla birlikte bıçak altına yattığını duyurdu.

31 yaşındaki oyuncu, sakatlığı nedeniyle 2020 regular-season’unda sadece 6 maçta forma giyebilmişti.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir