NFL Gündem 24 Ocak 2021

NFL ‘de Bugün 24 Ocak 2021 | #NFLGündem

NFL ‘de bugün neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve kimlerle yollarını ayırdı? hepsini sizler için derledik!

Detroit Lions Aaron Glenn’i Defensive Coordinator Pozisyonunda Kadrosuna Kattı (NFL-NFC)

5-11’lik bir galibiyet serisiyle birlikte regular-season‘u kapatan ve yeni sezon için hazırlıklara başlayan Detroit Lions; daha öncesinde New Orleans Saints’te görev yapmış olan Aaron Glenn ‘i Defensive Coordinator pozisyonunda kadrosuna kattı.

Bugünkü faaliyetlerini sadece Aaron Glenn‘le sınırlandırmayan Detroit Lions, aynı zamanda; daha önce Kansas City Chiefs ve Cleveland Browns‘ta görev almış olan John Dorsey’i ön ofisteki kadrolarına ekledi ve Los Angeles Chargers’taki Baş Koçluk görevinden kovulan Anthony Lynn’i ise Offensive Coordinator pozisyonunda göreve aldı.

Philadelphia Eagles Nick Sirianni ve Jonathan Gannon’u Kadrosuna Kattı (NFL-NFC)

4-11-1’lik bir galibiyet serisiyle birlikte regular-season‘u kapatan ve tıpkı Detroit Lions gibi yeni sezon için hazırlıklara başlayan Philadelphia Eagles; daha önce Indianapolis Colts‘ta Offensive Coordinator kıdeminde görev yapmakta olan Nick Siranni ‘yi Head Coach pozisyonunda, onunla aynı dönemlerde Defensive Back Coach kıdeminde görev yapmış olan Jonathan Gannon‘u is Defensive Coordinator pozisyonunda kadrosuna ekledi.

Greg Olsen Emekliye Ayrıldı

Seattle Seahawks Greg Olsen’i Emekliliğe Uğurladı

NFL’in emektar isimlerinden biri olan Tight End oyuncusu Greg Olsen, NFL ’le geçirdiği 14 sezondan sonra profesyonel futbol kariyerini sonlandırarak emekliye ayrıldı.

Tecrübeli Tight End oyuncusu Olsen, artık kariyerine Fox Sports ailesinde devam edecek.

Tags:

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir