NFL Gündem 24 Mart 2021

NFL Gündem 24 Mart 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 24 Mart 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 24 Mart‘ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Philadelphia Eagles, Joe Flacco ile Anlaşma İmzaladı

Bu ayın başlarında, 3x First-team All-Pro Center oyuncusu Jason Kelce‘yle 2021 sezonu için 12 milyon dolar değerinde ve 9 milyon dolar garantili bir anlaşma imzalamış olan Philadelphia Eagles, geçtiğimiz sezonda New York Jets adına forma giymiş olan Super Bowl MVP Quarterback oyuncusu Joe Flacco ile anlaşma imzaladı.

36 yaşındaki oyuncu, temelde 3.5, potansiyelde ise 7.5 milyon dolara ulaşabilmekte olan anlaşma çerçevesinde 1 sezon boyunca Philadelphia Eagles adına forma giyecek.

Tampa Bay Buccaneers, Ndamukong Suh ile Tekrar Anlaştı

Tampa Bay Buccaneers5x Pro Bowler & 5x All-Pro Defensive End oyuncusu Ndamukong Suh‘la yola devam etmeye karar verdi ve 34 yaşındaki oyuncuyla tekrar anlaştı.

Suh, 9 milyon doları garantili olan ve potansiyelde 10 milyon dolara ulaşabilen anlaşma çerçevesinde 1 sezon daha Tampa Bay Buccaneers adına forma giyecek.

Tampa Bay Buccaneers, Donovan Smith ile Uzatma Anlaşması İmzaladı

Tampa Bay Buccaneers27 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Donovan Smith‘le uzatma anlaşması imzaladı.

Smith, 30 milyon dolar garantili olmak üzere 31.8 milyon dolar değerinde olan uzatma anlaşması çerçevesinde 2 sezon daha Tampa Bay Buccaneers adına forma giyecek.

Chicago Bears, Damien Williams ile Anlaşma İmzaladı

8-8’lik bir galibiyet serisiyle birlikte 2020 regular-season‘unu , 0-1’lik bir galibiyet serisi çerçevesinde ise Playoff‘ları kapatmış olan Chicago Bears16 Mart 2021 tarihinde serbest bırakılmış olan 28 yaşındaki Running Back oyuncusu Damien Williams‘la anlaşma imzaladı.

Williams, imzalanan anlaşma çerçevesinde 1 sezon boyunca Chicago Bears adına forma giyecek.

C.J. Beathard, Jacksonville Jaguars’a Katıldı

Jacksonville Jaguars, geçtiğimiz sezonlarda San Fransisco 49ers adına forma giymiş olan 27 yaşındaki Quarterback oyuncusu C.J. Beathard ile anlaşma imzaladı.

Beathard, 5 milyon dolar değerindeki anlaşma çerçevesinde 2 sezon boyunca Jacksonville Jaguars adına forma giyecek.

Greg Grissom Terfi Ettirildi

Houston Texans, 2006’dan bu yana çeşitli pozisyonlarda yaptığı çalışmalar ile takıma hizmet etmiş ve hala hizmet etmekte olan Greg Grissom‘ı “Takım Başkanlığı” pozisyonuna terfi ettirdi.

T.Y. Hilton, Indianapolis Colts’tan Ayrılmıyor

Indianapolis Colts, kendisini 2012 NFL Draft‘ının 3. round ve 92. sırasından seçtiklerinden bu yana kadroda forma giymeye devam eden 31 yaşındaki 4x Pro Bowler Wide Receiver oyuncusu T.Y. Hilton‘la tekrar anlaşma imzaladı.

Hilton, 10 milyon dolar değerindeki anlaşma çerçevesinde 1 sezon daha Indianapolis Colts adına forma giyecek.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir