NFL Gündem 20 Mayıs 2021

NFL Gündem 20 Mayıs 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 20 Mayıs 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 20 Mayıs’ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Houston Texans, 1 Yıllığına Jeff Driskel ile Anlaşma İmzaladı

3 Mayıs 2021 tarihinde Denver Broncos tarafından serbest bırakılmış olan 28 yaşındaki Quarterback oyuncusu Jeff DriskelHouston Texans ile 2.5 milyon dolar çerçevesinde 1 yıllığına anlaştı. (Anlaşma Detayları)

Jacksonville Jaguars, Tim Tebow’la Anlaşma İmzaladı

Jacksonville Jaguars, daha önce Denver BroncosNew York JetsNew England Patriots* ve Philadelphia Eagles* kadrolarında boy göstermiş olan 33 yaşındaki Tight End oyuncusu Tim Tebow ile anlaşma imzaladı. (Anlaşma Detayları)

Safety Oyuncusu Adrian Colbert, New England Patriots’a Katıldı

New England Patriots, daha önce; San Fransisco 49ers, Seattle Seahawks, Miami Dolphins, Kansas City Chiefs* ve New York Giants kadrolarında boy göstermiş olan 27 yaşındaki Safety oyuncusu Adrian Colbert ile anlaşma imzaladı.

Linebacker Jabril Cox ve Offensive Tackle Josh Ball Çaylak Anlaşmalarını İmzaladı

Dallas Cowboys, 2021 NFL Draft‘ının 4. Round 115. sırasından seçmiş olduğu North Dakota State Bison çıkışlı Linebacker oyuncusu Jabril Cox ile 4. Round ve 138. sıradan seçmiş olduğu Marshall Tundering Herd çıkışlı 23 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Josh Ball ile çaylak anlaşmaları imzaladı.

Cornerback Marco Wilson, Safety James Wiggins ve Offensive Lineman Michal Menet, Çaylak Anlaşmalarını İmzaladı

Arizona Cardinals, 2021 NFL Draft‘ının 4. Round ve 136. sırasından seçmiş oldukları, Florida Gators çıkışlı 22 yaşındaki Cornerback oyuncusu Marco Wilson, 7. Round ve 243. sıradan seçmiş oldukları Cincinnati Bearcats çıkışlı Safety oyuncusu James Wiggins ve 7. Round ve 247. sırasından seçmiş oldukları Penn State Nittany Lions çıkışlı 23 yaşındaki Center oyuncusu Michal Menet ile çaylak anlaşmaları imzaladı.

NFL Gündem 20 Mayıs 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • 24 yaşındaki Offensive Lineman oyuncusu Jack Batho IV serbest bırakıldı.
  • 2 gün önce Dallas Cowboys tarafından feragat edilmiş olan 24 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu William Sweet, imzalamış olduğu bir anlaşma çerçevesinde Atlanta Falcons kadrosuna katıldı.
  • Daha önce Oakland Raiders, Philadelphia Eagles (İlki aktif 2.’si ise antrenman kadrosu olmak üzere X2), Washington, Green Bay Packers* kadrolarında yer almış olan 28 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu Treyvon Ramal Hester, 1 yıllık anlaşma çerçevesinde Buffalo Bills kadrosuna katıldı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir