NFL Gündem 20 Mart 2021

NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 20 Mart 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 20 Mart‘ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Seattle Seahawks, Chris Carson ile Tekrar Anlaşma İmzaladı

8 Mart 2021 tarihinde Defensive End oyuncusu Carlos Dunlap‘ı serbest bırakmış olan Seattle Seahawks, 2017’den bu yana kadroda forma giymekte olan Running Back oyuncusu Chris Carson‘la ise tekrar anlaşma imzaladı.

26 yaşındaki oyuncu, imzalanan 14.625 milyon dolar değerindeki anlaşma çerçevesinde 2 sezon daha Seattle Seahawks adına forma giyecek.

Houston Texans, Phillip Lindsay’le Anlaşma İmzaladı

12 Mart 2021 tarihinde Linebacker oyuncusu Christian Kirksey‘yi kadrosuna katmış olan Houston Texans, yakaladığı tempoyu hiç bozmadan bununla birlikte; Pro Bowler Running Back oyuncusu Phillip Lindsay‘yi de kadrosuna kattı.

26 yaşındaki oyuncu, 3.25 milyon dolar değerinde olan ve bununla birlikte ek 500,000 dolar teşvik içeren anlaşma çerçevesinde 1 sezon boyunca Houston Texans adına forma giyecek.

Miami Dolphins, Isaiah Wilson’ı Serbest Bıraktı

9 Mart 2021‘de 2022 NFL Draft 7. round seçim hakkıyla birlikte Offensive Tackle oyuncusu Isaiah Wilson‘ı Tennessee Titans‘tan transfer eden Miami Dolphins, aradan geçen 11 gün sonucunda serbest bıraktı.

Chicago Bears, Desmond Trufant’la Anlaşma İmzaladı

Geçtiğimiz günlerde Allen Robinson‘a Franchise Tag uygulayan ve Kyle Fuller‘ı serbest bırakmış olan Chicago Bears, 17 Mart 2021 tarihinde Detroit Lions‘tan serbest bırakılmış olan Pro Bowler Cornerback oyuncusu Desmond Trufant‘la anlaşma imzaladı.

30 yaşındaki oyuncu, imzalana anlaşma çerçevesinde bir sezon boyunca Chicago Bears adına forma giyecek.

New York Giants, Kenny Golladay ile Anlaşma İmzaladı

Geçtiğimiz günlerde Detroit Lions‘ın yollarını ayırmış olduğu Pro Bowler Wide Receiver oyuncusu Kenny GolladayNew York Giants ile anlaşma imzaladı.

27 yaşındaki oyuncu, 40 milyon doları garantili olmak üzere imzalanan 72 milyon dolar değerinde olan ve potansiyelde 76 milyon dolara ulaşabilen anlaşma çerçevesinde 4 yıl boyunca New York Giants adına forma giyecek.

Denver Broncos, Kyle Fuller’la Anlaşma İmzaladı

19 Mart 2021 tarihinde Chicago Bers‘ın yollarını ayırmış olduğu 2x Pro Bowler & 2018 First-team All-Pro Cornerback oyuncusu Kyle Fuller, Denver Broncos ile anlaşma imzaladı.

29 yaşındaki oyuncu, 9 milyon doları garantili olmak üzere imzalanan 9.5 milyon dolar değerindeki anlaşma çerçevesinde 1 sezon boyunca Denver Broncos adına forma giyecek.

Keanu Neal, Dallas Cowboys’a Katıldı

Dallas Cowboys, daha önce Atlanta Falcons adına forma giymiş olan Pro Bowler Safety / Linebacker oyuncusu Keanu Neal ile anlaşma imzaladı.

25 yaşındaki oyuncu, imzalanan 5 milyon dolar değerindeki anlaşma çerçevesinde 1 sezon boyunca Dallas Cowboys adına forma giyecek.

Marcus Williams Franchise Tag’i Kabul Etti

24 yaşındaki Safety oyuncusu Marcus Williams, New Orleans Saints‘in 9 Mart 2021 tarihinde kendisine 2021 sezonu için uygulamış olduğu Franchise Tag‘i kabul etti.

Marcus Maye Franchise Tag’i Kabul Etti

28 yaşındaki Free Safety oyuncusu Marcus Maye, New York Jets‘in 9 Mart 2021 tarihinde kendisine 2021 sezonu için uygulamış olduğu Franchise Tag‘i kabul etti.

Las Vegas Raiders’a 800.000 Dolar Para Cezası

8-8’lik bir galibiyet serisiyle birlikte 2020 regular-season‘unu kapatmış olan Las Vegas Raiders, sezonda; NFL ve NFLPA tarafından koyulmuş olan Covid-19 protokollerinin ihlali sebebiyle 800.000 dolar para cezasına çarptırıldı. Bununla birlikte takımın elinden alından 6. round seçimi hakkı, temyiz üzerine takıma teslim edildi.

New Orleans Saints’e 700.000 Dolar Para Cezası

12-4’lük bir galibiyet serisiyle birlikte 2020 regular-season‘unu, 1-1’lik bir seri çerçevesinde ise Playoff‘ları kapatmış olan New Orleans Saints, NFL ve NFLPA tarafından koyulmuş olan Covid-19 protokollerinin ihlali sebebiyle 700.000 dolar para cezasına çarptırılmasıyla birlikte 2022 6. round seçim hakkını da kaybetti.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir