NFL Gündem 19 Mayıs 2021

NFL Gündem 19 Mayıs 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 19 Mayıs 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 19 Mayıs’ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Denver Broncos, DaeSean Hamilton’ı Feragat Etti

Geçtiğimiz günlerde, feragat ediliyor olmasının duyurulmasının ardından Ön Çapraz Bağlarını Yırtarak yeni sezonu başlamadan kapatmış olan 26 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu D. HamiltonDenver Broncos tarafından tam anlamıyla feragat edildi.

Detroit Lions, Offensive Tackle Oyuncusu Penei Sewell ile Çaylak Anlaşması İmzaladı

23 yaşındaki Running Back oyuncusu Kerryon Johnson’ı feragat etme sürecinde olduklarını açıklamış olan Detroit Lions, bununla birlikte bugün ise; 2021 NFL Draft‘ının 1. Round ve 7. sırasından seçmiş oldukları Offensive Tackle oyuncusu Penei Sewell ile çaylak anlaşması imzaladı.

WR Marquise Brown Forma Numarasını Değiştiriyor

Baltimore Ravens adına forma giyiyor olan, 23 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Marquise Brown, forma numarasını 15’ten 5’e değiştiriyor.

WR Antonio Brown Bıçak Altına Yattı

Tampa Bay Buccaneers adına forma giyiyor olan 32 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Antonio Brown, dizi için bıçak altına yattı. Ameliyat bir sorunla karşılaşılmadan tamamlandı.

Le’Raven Clark, Philadelphia Eagles’a Katıldı

Philadelphia Eagles, daha önce Indianapolis Colts adına sahaya çıkmış olan 28 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Le’Raven Clark ile anlaşma imzaladı.

NFL Gündem 19 Mayıs 2021 | Günün Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • Minnesota Vikings, 2021 NFL Draft‘ının 4. Round ve 134. sırasından seçmiş oldukları Defensive End oyuncusu Janarius Robinson ile çaylak anlaşması imzaladı.
  • Indianapolis Colts; 2021 NFL Draft‘ının 4. Round ve 127. sırasından seçmiş oldukları Tight End oyuncusu Kylen Granson ve 6. Round ve 218. sırasından seçmiş oldukları Quarterback oyuncusu Sam Ehlinger ile çaylak anlaşmaları imzaladı.
  • 28 yaşındaki Center oyuncusu Adam Redmond, Chicago Bears‘a katıldı.
  • New England Patriots, 2021 NFL Draft‘ının 4. Round ve 120. sırasından seçmiş oldukları 23 yaşındaki Rhamondre Stevenson ile detayları kamuoyuna aktarılmamış olan bir çaylak anlaşması imzaladı.
  • Tampa Bay Buccaneers, 2021 NFL Draft‘ının 4. Round ve 129. sırasından seçmiş oldukları Wide Receiver oyuncusu Jaelon Darden ile çaylak anlaşması imzaladı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir