NFL Gündem 18 Mart 2021

NFL Gündem 18 Mart 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 18 Mart 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 18 Mart‘ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Emekliliğini Sonlandırmış Olan Kyle Long, Kansas City Chiefs’le Anlaştı

NFL Gündem serisinin 9 Mart 2021 tarihli sayısında gündeme konu olmuş olan Kyle Long, beklenen hareketi yaparak, Kansas City Chiefs ile anlaşma imzaladı.

6 Ocak 2020 tarihinde Chicago Bears’taki 7 sezonluk profesyonel futbol kariyerini sonlandırarak emekliye ayrılmış olan 3x Pro Bowler & 2014 Second-team All-Pro Guard oyuncusu Long, bundan sonra bir Kansas City Chiefs oyuncu olarak sahada forma giyecek.

Patrick Chung Sahalara Veda Etti

Covid-19 pandemik salgınının teşkil ettiği riskler sebebiyle 29 Temmuz 2020 tarihinde 2020-2021 sezonuna katılmayacağını açıklayarak sezondan çekilmiş olan Strong Safety oyuncusu Patrick Chung, 11 sezonluk profesyonel futbol kariyerini sonlandırarak emekliye ayrıldı.

New England Patriots‘un 20 Mayıs 2020 tarihinde, 33 yaşındaki oyuncuyla imzaladığı 2 yıl süreli uzatma anlaşması da bu çerçevede çöpe gitmiş oldu.

Buccaneers, Ryan Succop ile Tekrar Anlaşma İmzaladı

Geçtiğimiz sezonun şampiyonu Tampa Bay Buccaneers, 1 Eylül 2020 tarihinde tek yıllık bir anlaşmayla birlikte Bucs kadrosuna katılmış olan Placekicker oyuncusu Ryan Succop‘la tekrar anlaşma imzaladı.

Kariyerinde1 Super Bowl şampiyonluğu görmüş olan 34 yaşındaki Placekicker oyuncusu Succop, 6.25 milyon doları garantili olmak üzere imzalanan 12 milyon dolar değerindeki anlaşma çerçevesinde 3 sezon boyunca Tampa Bay Buccaneers adına forma giyecek.

Patrick Peterson, Minnesota Vikings’e Katıldı

2011 NFL Draft‘ıyla profesyonel futbol kariyerine başlamasından bu yana Arizona Cardinals adına forma giymiş olan Cornerback oyuncusu Patrick Peterson, Minnesota Vikings‘le anlaşma imzaladı.

8x Pro Bowler & 3x First-team All-Pro Cornerback oyuncusu Peterson, imzalanan 10 milyon dolar değerindeki anlaşma çerçevesinde 1 sezon boyunca Minnesota Vikings adına forma giyecek.

Kyle Van Noy Evine Geri Dönüyor

10 Mart 2021 tarihinde Miami Dolphins tarafından resmi olarak serbest bırakılmış olan Linebacker oyuncusu Klye Van Noy, 2016-2019 yılları arasında kadrolarında forma giymiş olduğu New England Patriots‘la anlaşma imzalıyor.

Kariyerinde 2 Super Bowl şampiyonluğu görmüş olan Linebacker oyuncusu Kyle Van Noy, 13.2 milyon dolarlık anlaşma çerçevesinde 2 sezon boyunca New England Patriots adına forma giyecek.

Black College Football Hall of Fame, HBCU Legacy Bowl Organizasyonunu Sahaya Sürdü

Black College Football Hall of Fame gün içerisinde yapılmış olan bir açıklama çerçevesinde; “Tarihi Siyahi Kolejler ve Üniversiteler (Historically Black Colleges and Universities)”‘de forma giyen ve NFL için draft edilmeye uygun en iyi futbolcuların boy gösterdiği bir, sezon sonrası All-Star projesi olan HBCU Legacy Bowl organizasyonunu başlattıklarını duyurdu.

Jared Cook, Los Angeles Chargers’la Anlaşma İmzaladı

3 Mart 2021 tarihinde New Orleans Saints tarafından serbest bırakılmış olan Tight End oyuncusu Cook, Los Angeles Chargers ile anlaşma imzaladı.

2x Pro Bowler Tight End oyuncusu, 4.5 milyon doları garantili olmak üzere imzalan 6 milyon dolar değerindeki anlaşma çerçevesinde 1 sezon boyunca Los Angeles Chargers adına forma giyecek.

Marcus Mariota Maaş Kesintisini Kabul Edecek mi?

1 Mart 2021 tarihinde D.J. Killings‘i serbest bırakmış olan Las Vegas Raiders, 25 Mart 2020 tarihinde 17.6 milyon dolar değerinde olan 2 yıllık bir anlaşmayla birlikte kadroya katılmış olan Quarterterback oyuncusu Marcus Mariota‘ya 3 milyon dolarlık bir maaş kesintisi teklif etti.

Oyuncunun reddetmesi durumunda Las Vegas Raiders‘la ilişiğinin kesilmesi bekleniyor.

Mitchell Trubisky, Buffalo Bills’e Katıldı

5 Kasım 2020 tarihinde bir omuz sakatlığı yaşmış olan Quarterback oyuncusu Mitchell Trubisky, Buffalo Bills‘le anlaşma imzaladı.

Pro Bowler Quarterback oyuncusu Trubisky, 2.5 milyon dolar değerinde olması beklenen anlaşma çerçevesinde 1 sezon boyunca Buffalo Bills adına forma giyecek.

Kenyan Drake, Las Vegas Raiders’e Katıldı

Daha önce Miami Dolphins ve Arizona Cardinals adına forma giymiş olan Running Back oyuncusu Kenyan Drake, Las Vegas Raiders‘la anlaşma imzaladı.

27 yaşındaki oyuncu, imzalanan temelde 11, potansiyelde ise 14.5 milyon dolar değerindeki anlaşma çerçevesinde 2 yıl boyunca Las Vegas Raiders adına forma giyecek.

Will Fuller, Miami Dolphins’e Katıldı

Daha önce Houston Texans adına forma giymiş olan Wide Receiver oyuncusu Will Fuller, Miami Dolphins‘le anlaşma imzaladı.

26 Yaşındaki oyuncu, imzalanan +10 milyon dolar değerindeki anlaşma çerçevesinde 1 sezon boyunca Miami Dolphins adına forma giyecek.

NFL, Yeni Yayın Anlaşmalarını Açıkladı

NFL, oyunları tüm sporseverler ile paylaşmak adına Amaozon, CBS, ESPN/ABC, FOX ve NBC ile uzun vadeli anlaşmalar imzaladıklarını duyurdu. Anlaşmalar 2023 sezonuyla birlikte yürürlüğe girecek ve 2033’e kadar devam edecek.

Kyle Rudolph, New York Giants’a Katıldı

2 Mart 2021 tarihinde serbest bırakılmış olan 31 yaşındaki Tight End oyuncusu Klye Rudolph, New York Giants ile anlaşma imzaladı.

2x Pro Bowler Tight End oyuncusu Rudolph, imzalanan -potansiyelde- 14 milyon dolar değerindeki anlaşma çerçevesinde 2 sezon boyunca New York Giants adına forma giyecek.

Troy Hill, Cleveland Browns ile Anlaşma İmzaladı

Daha önce Cincinnati Bengals, New England Patriots ve St. Louis / Los Angeles Rams adına forma giymiş olan Cornerback oyuncusu Troy Hill, Cleveland Browns ile anlaşma imzaladı.

2020 NFL Defensive Touchdowns Leader ödüllü oyuncu, imzalanan 24 milyon dolar değerindeki anlaşma çerçevesinde 4 yıl boyunca Cleveland Browns adına forma giyecek.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir