NFL Gündem 16 Şubat 2021

NFL Gündem 16 Şubat 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 16 Şubat 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 16 Şubat ‘ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Adrian Peterson Emmitt Smith’in Rekorunu Kırmak İstiyor

Şu anda Detroit Lions adına forma giymekte olan 35 yaşındaki Running Back oyuncusu Adrian Peterson, 40 yaşına kadar sahada olarak, Emmitt Smith’in All-Time Rushing rekorunu kırmayı amaçlıyor.

“Sadece oynamaya devam edeceğim, şampiyonluğun peşinde olmaya çalışacağım. Ve Tanrı’nın izniyle, bunu yaptığım süreçte Emmitt’i yakalayıp, onu geçebilirim.”

Vincent Jackson Aramızdan Ayrıldı

17 Mayıs 2018 tarihinde emekliye ayrılarak NFL’deki 12 yıllık kariyerini sonlandırmış ve bu zaman diliminde San Diego Chargers‘la Tampa Bay Buccaneers adına forma giymiş olan Wide Receiver oyuncusu Vincent Jackson, Tampa’daki bir otel odasında ölü olarak bulundu.

38 yaşındayken beklenmedik bir şekilde hayata gözlerini yumarak aramızdan ayrılan Vincent Jackson‘ın vefatına yönelik çalışmalar hala devam ederken, Hillsborough İlçesi Şerif Ofisi’nin yaptığı ilk değerlendirmelerde Jackson’ın ölümüyle ilgili hiçbir belirgin travma belirtisi olmadığı ortaya kondu.

Carolina Panthers Kawann Short’la Yollarını Ayırdı (NFL – NFC)

5-11’lik bir galibiyet serisiyle birlikte 2020 regular-season‘unu kapatmış olan Carolina Panthers; 2013’ten bu yana aktif kadroda forma giymekte olan Defensive Tackle oyuncusu Kawann Short‘u serbest bıraktı.

Miami Dolphins Jason Sanders’la Uzatma Anlaşması İmzaladı (NFL – AFC)

Miami Dolphins; 2018’ten bu yana aktif kadroda forma giymekte olan All-Pro Kicker oyuncusu Jason Sanders ile uzatma anlaşması imzaladı.

Placekicker oyuncusu Sanders imzalamış olduğu 22 milyon dolar değerinde ve 10 milyon dolar garantili olan uzatma anlaşmasına çerçevesinde, 5 sezon daha Miami Dolphins adına forma giyecek.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir