NFL Gündem 16 Nisan 2021

NFL Gündem 16 Nisan 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 16 Nisan 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 16 Nisan’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

New England Patriots, Cornerback Oyuncusu J.C. Jackson ile Tekrardan Anlaşma İmzaladı

New England Patriots, 2018’den bu yana kadroda forma giymekte olan 25 yaşındaki Cornerback oyuncusu J.C. Jackson‘la tekrar anlaştı.

Jackson, iddialar yönünde 3.4 milyon dolar değerinde olan anlaşma çerçevesinde 1 sezon daha New England Patriots adına forma giyecek.

Defensive Tackle Oyuncusu Sheldon Richardson’la Yollarını Ayırmış olan Cleveland Browns, Bütçesinden 11 Milyon Dolar Tasarruf Sağladı

11-5’lik bir galibiyet serisiyle birlikte 2020 regular-season‘ını, 1-1’lik bir diğer seri çerçevesinde ise Playoff‘ları kapatmış olan Cleveland Brownsson 2 sezondur kadroda forma giymekte olan 30 yaşındaki Pro Bowler Defensive Tackle oyuncusu Sheldon Richardson‘ı serbest bıraktı.

Browns, son iki sezonda toplamda 32 maçta forma giymiş olan Richardson’ı serbest bırakmasıyla birlikte 11 milyon dolarlık bir bütçe tasarrufu sağladı.

NFL Gündem 16 Nisan 2021 | Günün Geri Kalanı

  • Washington Football Team, 22 yaşındaki Cornerback oyuncusu DeMarkus Acy‘yi feragat etti.
  • Houston Texans, 26 yaşındaki Defensive End oyuncusu DeMarcus Walker‘la anlaşma imzaladı.
  • New England Patriots, 23 yaşındaki Center oyuncusu Dustin Wooard‘la yollarını ayırdı.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir