NFL Gündem 15 Nisan 2021

NFL Gündem 15 Nisan 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 15 Nisan 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 15 Nisan’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Pittsburgh Steelers, Linebacker Oyuncusu Vince Williams’la 1 Yıllığına Tekrardan Anlaştı

Pittsburgh Steelers2013’te profesyonel futbol kariyerine başlamasından bu yana kadroda forma giymekten olan 31 yaşındaki Linebacker oyuncusu Vince Williams‘la tekrar anlaştı.

Williams, imzalanan anlaşma çerçevesinde 1 sezon daha Pittsburgh Steelers adına forma giyecek.

Cordarrelle Patterson’ın Yeni Evi Atlanta Falcons Oldu!

Daha önce Chicago Bears adına forma giymiş olan 30 yaşındaki 4x Pro Bowler & 6x All-Pro Wide Receiver oyuncusu Cordarrelle PattersonAtlanta Falcons‘a katıldı.

Patterson, 3 milyon dolar çerçevesinde uzlaşılmış olan anlaşma çerçevesinde 1 sezon boyunca Atlanta Falcons adına forma giyecek.

Aldon Smith, Seattle Seahawks Kadrosuna Katıldı

Geçtiğimiz sezonun Eylül ayında, 3 maçta elde ettiği Sack istatistikleri çerçevesinde “NFL’in Lideri” ilan edilmiş olan ve sezon sonunda Dallas Cowboys‘la yolları ayrılmış olan 31 yaşındaki Pro Bowler Defensive End oyuncusu Aldon SmithSeattle Seahawks‘a katıldı.

Smith, imzalanan anlaşma çerçevesinde 1 sezon boyunca Seattle Seahawks adına forma giyecek.

NFL Gündem 15 Nisan 2021 | Günün Kontratları

  • New Orleans Saints, 23 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Jalen McCleskey ile anlaşma imzaladı.
  • Arizona Cardinals, Wide Receiver oyuncusu Darece Roberson, Andy Isabella, Defensive Lineman oyuncusu Ryan Bee, Running Back oyuncusu Tavien Feaster, Linebacker oyuncusu Jamell Garcia-Williams, Linebacker oyuncusu Dennis Gardeck ve Linebacker oyuncusu Kylie Fitts‘le anlaşma imzaladı.
  • Las Vegas Raiders, 24 Yaşındaki Defensive End oyuncusu Arden Key ile 25 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu Maurice Hurst‘ü feragat etti. 27 yaşındaki Quarterback oyuncusu Kyle Sloter‘ı ise serbest bıraktı.
  • Houston Texans, 31 yaşındaki Guard oyuncusu Lane Taylor ile 1 yıl süreli olan anlaşma şartlarında uzlaşmaya vardı.
  • Atlanta Falcons, kariyerinde 3 Super Bowl şampiyonluğu görmüş olan 30 yaşındaki Safety oyuncusu Duron Harmon ile anlaşma imzalamasının yanı sıra 25 yaşındaki Running Back oyuncusu Ito Smith‘i ise serbest bıraktı.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir