NFL Gündem 15 Mart 2021

NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 15 Mart 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 15 Mart‘ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

San Fransisco 49ers, Kyle Juszczyk’le Uzatma Anlaşması İmzaladı

9 Şubat 2021 tarihinde Quarterback oyuncusu Josh Rosen’le 1 yıl süreli anlaşma imzalayan San Fransisco 49ers; 5x Pro Bowler Fullback oyuncusu Kyle Juszczyk‘le uzatma anlaşması imzaladı.

29 yaşındaki oyuncu, 27 milyon dolar değerindeki uzatma anlaşması çerçevesinde 5 sezon daha San Fransisco 49ers adına forma giyecek.

Baltimore Ravens, Giants’ın Serbest Bıraktığı Guard Oyuncusu Kevin Zeitler’ı Kadrosuna Kattı

2021’in Ocak ayı başında Cornerback oyuncusu Jimmy Smith‘le, potansiyelde 5 milyon dolara ulaşabilen 1 yıl süreli uzatma anlaşması imzalamış olan Baltimore Ravens, 10 Mart tarihinde New York Giants tarafından serbest bırakılmış olan Guard oyuncusu Kevin Zeitler‘la da anlaşma imzaladı.

Geçtiğimiz günlerde 31 yaşına ayak basmış olan Zeitler, imzalanmış olan 22 milyon dolar değerindeki anlaşma çerçevesinde 3 sezon boyunca Baltimore Ravens adına forma giyecek.

Drew Brees’in Yeni Kariyeri Başladı! Brees, Yayıncı Olarak NBC Sports Ekibine Katıldı

Geçtiğimiz saatlerde 20 sezonluk profesyonel futbol kariyerini sonlandırarak emekliye ayrılmış olan Quarterback oyuncusu Drew Brees, 2006’dan bu yana aktif olarak faaliyet göstermekte olan Football Night in America programı için Stüdyo Analisti görevini üstlenmek üzere NBC Sports ekibine katıldığını duyurdu.

Kansas City Chiefs, 3 Oyuncusunun Kontratını Yapılandırdı, Joe Thuney’i Kadrosuna Kattı

Kansas City Chiefs, Quarterback oyuncusu Patrick Mahomes, Tight End oyuncusu Travis Kelce ve Defensive Tackle oyuncusu Chris Jones‘un kontratını yapılandırdı ve daha önce New England Patriots adına forma giymiş olan Offensive Lineman (Guard) oyuncusu Joe Thuney‘i kadrosuna kattı. Takımın yeni sezona tahmini olarak 20 milyon dolar bütçe tasarrufuyla başlaması bekleniyor.

Kariyerinde 2 Super Bowl şampiyonluğu görmüş olan 2019 Second-team All-Pro Offensive Lineman oyuncusu Joe Thuney, imzalanan -32.5 milyon doları garantili olmak üzere- 80 milyon dolar değerindeki anlaşma çerçevesinde 5 sezon oyunca Kansas City Chiefs adına forma giyecek.

Tampa Bay Buccaeers, Shaquil Barrett’la Uzatma Anlaşması İmzaladı

Geçtiğimiz günlerde Tom Brady ile uzatma anlaşması imzalamış olan Tampa Bay Buccaneers, Shaquil Barrett‘la da uzatma anlaşması imzaladı.

Outside Linebacker oyuncusu Shaquil Barrett, imzalanan 72 milyon dolar değerindeki uzatma anlaşması çerçevesinde 4 sezon daha Tampa Bay Buccaneers adına forma giyecek.

Detroit Lions, Rome Okwara ile Uzatma Anlaşması İmzaladı

Detroit Lions, 5 Eylül 2018 tarihinde kadroya katılmış olan Defensive End oyuncusu Rome Okwara ile uzatma anlaşması imzaladı.

Genç oyuncu, imzalanan %100 garantili olan 20 milyon dolar değerinde ve +14 milyon dolar imzalama bonusu içeren potansiyelde 39 milyon dolarlık uzatma anlaşması çerçevesinde 3 sezon daha Detroit Lions adına forma giyecek.

New England Patriots, Jonnu Smith, Matt Judon ve Jalen Mills’i Kadrosuna Kattı

New England Patriots, 2017 NFL Draft‘ının 3. round ve 100. sırasından Tennessee Titans Draft edilmesinden bu yana Titans adına forma giymiş olan Tight End oyuncusu Jonnu Smith‘i; daha önce Baltimore Ravens adına forma giymiş olan Linebacker oyuncusu Matthwew Judon‘ı ve daha önce Philadelphia Eagles‘ta forma giymiş olan Strong Safety oyuncusu Jalen Mills‘i kadrosuna kattı.

Jonnu Smith, imzalanan 50 milyon değerindeki ve 31,25 milyon doları garantili olan anlaşma çerçevesinde 4 sezon boyunca New England Patriots adına forma giyecek.

Matt Judon, imzalanan 56 milyon dolar değerindeki anlaşma çerçevesinde 4 sezon boyunca New England Patriots adına forma giyecek.

Jalen Mills, imzalanan 24 milyon dolar değerinde anlaşma çerçevesinde 4 sezon boyunca New England Patriots adına forma giyecek.

Pittsburgh Steelers, Genel Müdür Kevin Colbert’i Bırakmadı

Pittsburgh Steelers, 2000’den bu yana organizasyonun çeşitli pozisyonlarında görev almış ve halihazırda görev almaya devam etmekte olan Kevin Colbert‘i, 2016’da göreve başladığı Genel Müdürlük pozisyonunda 2022 NFL Draft’ına kadar kadroda görmek istediğini belirterek Colbert‘le tekrar anlaştı.

San Fransisco 49ers, Jason Verrett’le Tekrar Anlaştı

Günün erken saatlerinde Fullback oyuncusu Kyle Juszczyk’le 5 sezonluk bir uzatma anlaşması imzalamış olan San Fransisco 49ers, 14 Mart 2019’da kadroya katılmış olan Cornerback oyuncusu Jason Verrett‘le tekrar anlaşma imzaladı.

Pro Bowler Cornerback oyuncusu Verrett, imzalanan 5.5 milyon dola değerinde olan anlaşma çerçevesinde 1 sezon daha San Fransisco 49ers adına forma giyecek.

John Johnson, Cleveland Browns’a Katıldı

Cleveland Browns, 2017 NFL Draft‘ının 3. round ve 91. sırasından seçilmiş olan Strong Safety oyuncusu John Johnson‘la anlaşma imzaladı.

Genç oyuncu, imzalanan – 24 milyon doları garantili olan – 33.75 milyon dolar değerindeki anlaşma çerçevesinde 3 yıl boyunca Cleveland Browns adına forma giyecek.

Los Angeles Chargers, Corey Linsley’yi Kadrosuna Kattı

Los Angeles Chargers, 2014 NFL Draft‘ının 5. round ve 161. sırasından Green Bay Packers tarafından seçilmiş olan Center oyuncusu Corey Linsley‘le anlaşma imzaladı.

2020 First-team All-Pro oyuncusu Corey Linsley, imzalanan 62.5 milyon dolar değerinde ve 5 yıl süreli olan anlaşma çerçevesinde “Ligin En Çok Kazanan Center Oyuncusu” olma unvanını da elde etti.

Denver Broncos, Shelby Harris’le Tekrar Anlaşma İmzaladı

Denver Broncos, 25 Ocak 2017 tarihinde kadroya katılmış olan Defensive Lineman oyuncusu Shelby Harris‘le tekrar anlaşma imzaladı.

Shelby Harris, imzalanan -15 milyon doları garantili olan- 27 milyon dolar değerindeki anlaşma çerçevesinde 3 sezon daha Denver Broncos adına forma giyecek.

Las Vegas Raiders, Yannick Ngakoue’yi Kadrosuna Kattı

Bir süredir suskunluğunu korumakta olan Las Vegas Raiders, 2020 sezonunu Minesota Vikings ve Baltimore Ravens‘ın kadrosunda geçirmiş olan Pro Bowler Outside Linebacker oyuncusu Yannick Ngakoue‘yle anlaşma imzaladı.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir