NFL Gündem 12 Nisan 2021

NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 12 Nisan 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 12 Nisan’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Jaelan Phillips’in Covid-19 Testi Pozitif Çıktı

Miami’nin Tight End oyuncusu Jaelan Phillips‘in Covid-19 testi pozitif çıktı. Phillips, test sonucu sebebiyle Indianapolis’teki medikal değerlendirmelere katılamadı.

Cincinnati Bengals, TE Thaddeus Moss’u Kaptı!

7 Nisan 2021 tarihinde; 29 yaşındaki Running Back oyuncusu Giovani Bernard‘ı serbest bırakmış olan Cincinnati Bengals, Hall of Famer Randy Moss‘un oğlu olan ve geçtiğimiz günlerde Washington Football Team tarafından serbest bırakılmış olan 22 yaşındaki Tight End oyuncusu Thaddeus Moss‘u kadrosuna katıyor.

Andy Reid’in Oğlu Britt Reid Sarhoşken Araba Sürmekle Suçlanıyor

Kansas City Chiefs’te daha önce Outside Linebacker Koçu olarak görev yapmış olan Britt Reid, sarhoşken araba sürmekle suçlandı.

Reid, 4 Şubat tarihinde çoklu araba kazasına neden olmuş ve oluşan kazada 5 yaşındaki bir kız çocuğu beyin hasarı almıştı.

Andy Reid‘in pazartesi günü yetkililere teslim olması beklenen oğlu Britt Reid için savcılık; 100.000 dolar değerinde bonu ile bilrikte, Reid’e GPS takibi yapılmasını ve şahsın alkol izleme sistemine kayıt edilmesini istedi.

New England Patriots, WR Julian Edelman’ı 11 Sezon Sonra Serbest Bıraktı

7-9’luk bir galibiyet serisiyle birlikte 2020 regular-season‘ını kapatmış olan New England Patriots11 sezon boyunca kadroda forma giyen 34 yaşındaki Super Bowl MVP Wide Receiver oyuncusu Julian Edelman‘ı serbest bıraktı.

Tampa Bay Buccaneers, RB Giovani Bernard ile 1 Yıllık Anlaşma İmzaladı

Geçtiğimiz sezonun şampiyonu olan Tampa Bay Buccaneers, 7 Nisan 2021 tarihinde Cincinnati Bengals tarafından serbest bırakılmış olan 29 yaşındaki Running Back oyuncusu Giovani Bernard’la 1 yıl süreli anlaşma imzaladı.

NFL Gündem 12 Nisan 2021 | Günün Kontratları

  • Houston Texans, 26 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Steven Mitchell ile 25 yaşındaki Center oyuncusu Beau Benzschawel‘ı feragat etti.
  • Washington Football Team, 23 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Emanuel Hall, 22 yaşındaki Running Back oyuncusu Javon Leake ve yine bir Running Back oyuncusu olan 22 yaşındaki Mike Warren‘ı feragat etti.
  • Pittsburgh Steelers, daha önce Minnesota Vikings adına forma giymiş olan 25 yaşındaki Defensive End oyuncusu Abdullah Anderson‘la anlaşma imzaladı.
  • New England Patriots, 25 yaşındaki Offensive Guard oyuncusu Ross Reynolds‘ı serbest bırakmasıyla birlikte 23 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu Michael Barnett’ı da feragat etti.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir