NFL Gündem 12 Mayıs 2021

NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 12 Mayıs 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 12 Mayıs’ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

2021 NFL Maç Fikstürü | 1. Hafta

Çok beklenen haber geldi ve 2021 NFL Maç Takvimi‘nin 1. Haftası yayınlandı! Peki ya 2021 – 2022 NFL Maç Fikstürünün başlangıcı kimler arasında olacak ve yeni sezon nasıl ilerleyecek? gelin tüm soruları birlikte cevaplayalım!

Washington Football Team, Offensive Tackle Oyuncusu Charles Leno Jr. ile Anlaşma İmzaladı

Washington Football Team3 Mayıs 2021 tarihinde Chicago Bears tarafından serbest bırakılmış olan 29 yaşındaki Pro Bowler Offensive Tackle oyuncusu Charles Leno Jr.‘la 5 milyon dolar karşılığında 1 yıllığına anlaşma imzaladı.

Çaylak Offensive Tackle Oyuncusu Penei Sewell Mini Kamplarda Olmayacak

2021 NFL Draft‘ının 1. Round ve 7. sırasından Detroit Lions tarafından seçilmiş olan Oregon Ducks çıkışlı 20 yaşındaki çaylak Offensive Tackle oyuncusu Penei Sewell, yaptırmış olduğu Covid-19 testinin sonucunun pozitif olması sebebiyle mini kamplarda olamayacak.

Wide Receiver Oyuncusu Rashod Bateman Çaylak Anlaşmasına İmzayı Attı

Baltimore Ravens‘ın 2021 NFL Draft‘ının 1. Round ve 27. sırasından seçmiş olduğu ve Minnesota Golden Gophers çıkışlı olan 21 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Rashod Bateman, kendisine çaylak sezonunda 2.29 milyon dolar kazandırması beklenen çaylak anlaşmasına imzasını attı.

Cornerback Oyuncusu Asante Samuel Jr. Çaylak Anlaşmasına İmzayı Attı

Los Angeles Chargers‘ın 2021 NFL Draft‘ının 2. Round ve 47. sırasından seçmiş olduğu ve Florida State Seminoles çıkışlı olan 21 yaşındaki Cornerback oyuncusu Asante Samuel Jr. çaylak anlaşmasına imzasını attı.

NFL Gündem 12 Mayıs 2021 | Günün Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • Daha önce Jacksonville Jaguars, Los Angeles Rams (x2) ve Denver Broncos adına forma giymiş olan 29 yaşındaki Quarterback oyuncusu Robby Blake Bortles, Green Bay Packers‘a katıldı.
  • San Fransisco 49ers, bu zamana dek 2 ayrı dönemde kadroda forma giymiş olan 24 yaşındaki Running Back oyuncusu Austin Walter‘la anlaşma imzaladı.
  • Defensive Back (S) oyuncusu Eric Burrell ve Running Back oyuncusu Stevie Scott III, imzalamış oldukları bir anlaşma çerçevesinde New Orleans Saints‘e katıldı.
  • 30 Aralık 2020 tarihinden bu yana Indianapolis Colts‘un kadrosunda yer almış olan 25 yaşındaki Center oyuncusu Sam Jones feragat edildi.
  • Los Angles Rams, daha önce bir dönem daha kadroda bulunmuş olmasıyla birlikte bu dönem ise 15 Ocak 2021’den bu yana kadroda forma giymekte olan 26 yaşındaki Long Snapper oyuncusu Colin Holba’yı feragat etti.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir