NFL Gündem 12 Mart 2021

NFL Gündem 12 Mart 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 12 Mart‘ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Atlanta Falcons, Younghoe Koo’yla Uzatma Anlaşması İmzaladı

4-12’lik bir galibiyet serisiyle birlikte 2020 regular-season‘unu kapatmış olan Atlanta Falcons, 20 Aralık 2020’de ilk kez Pro Bowl’a seçilmiş olan Placekicker oyuncusu Younghoe Koo‘yla uzatma anlaşması imzaladı.

Falcons, bununla kalmayarak aynı zamanda Wide Receiver oyuncusu Christian Blake, Cornerback oyuncusu Tyler Hall ve Defensive End oyuncusu Jacob Tuioti-Mariner‘le de tekrardan anlaşma imzaladı ve kadrosunda yoğun bir faaliyet temposuna başlangıç yaptı.

New Orleans Saints, Michael Thomas’ın Kontratını yeniden Yapılandırdı

Bu hafta içerisinde 3 oyuncusunu serbest bırakarak kadrosunda yoğun güncellemeler gerçekleştirmiş olan New Orleans Saints, bununla birlikte 2019 OPOY 3x Pro Bowler Wide Receiver oyuncusu Michael Thomas‘ın kontratını yeniden yapılandırdı.

Oyuncunun kontratında yapılan bu düzenleme, New Orleans Saints’e bütçeden 8.7 milyon dolarlık bir tasarruf yarattı.

Houston Texans, Mark Ingram Jr’la Anlaştı

4-12’lik bir galibiyet serisiyle birlikte 2020 regular-season‘unu kapatmış olan Houston Texans, 19 Ocak 2021 tarihinde Baltimore Ravens tarafından serbest bırakılmış olan 3x Pro Bowler Running Back oyuncusu Mark Ingram Jr‘la anlaşma imzaladı.

Tecrübeli oyuncu, 3 milyon dolar değerindeki anlaşma çerçevesinde 1 sezon boyunca Houston Texans adına forma giyecek.

Carolina Panthers’la Taylor Moton, Franchise Tag Şartlarında Uzlaştı

Carolina Panthers‘in 2 gün önce Franchise Tag uygulanmış olan Offensive Tackle oyuncusu Taylor Moton, Franchise Tag’e imzasını attı.

Genç oyuncu, kendisine 2021’de 13.754 milyon dolar garantili getiri sağlayacak anlaşma çerçevesinde 1 sezon daha Panthers adına forma giyecek.

Buffalo Bills, Matt Milano’yla Uzatma Anlaşması İmzaladı

Geçtiğimiz hafta, 31 Ağustos 2020 tarihinde kadroya transfer edilmiş olan Linebacker oyuncusu Andre Smith’le 2 yıl süreli yeni bir anlaşma imzalamış olan Buffalo Bills; temposunu hiç düşürmeden bu sefer de, 2017 NFL Draft’ıyla birlikte kadroya katılmış olan Linebacker oyuncusu Matt Milano ile uzatma anlaşması imzaladı.

Genç oyuncu, 44 milyon dolar değerinde olan ve 24 milyon dolar garanti içeren uzatma anlaşması çerçevesinde 4 sezon daha Buffalo Bills adına forma giyecek.

Cam Newton Yeni Sezonda Patriots İçin Tekrar Forma Giyecek

7-9’luk bir galibiyet serisiyle birlikte 2020 regular-season‘unu kapatmış olan New England Patriots, 29 Haziran 2020 tarihinde kadroya katılmış olan profesyonel Quarterback oyuncusu Cam Newton‘la tekrar anlaştı.

3x Pro Bowler Quarterback oyuncusu Newton, imzalanan 14 milyon dolarlık yeni anlaşma çerçevesinde 1 sezon daha New England Patriots adına forma giyecek.

Tampa Bay Buccaneers, Tom Brady ile Uzatma Anlaşması İmzaladı

Beklenen oldu, 2020-2021 sezonu şampiyonu olan Tampa Bay Buccaneers, profesyonel Quarterback oyuncusu Tom Brady ile uzatma anlaşması imzaladı.

Ağustos ayında 44 yaşına basmış olan G.O.A.T Brady, imzalanan uzatma anlaşması çerçevesinde 45 yaşına kadar -1 sezon- daha Tampa Bay Buccaneers adına forma giyecek.

Houston Texans, Christian Kirksey’le Anlaştı

Günün erken saatlerinde; 19 Ocak 2021 tarihinde Baltimore Ravens tarafından serbest bırakılmış olan 3x Pro Bowler Running Back oyuncusu Mark Ingram Jr‘la anlaşma imzalamış olan Houston Texans; 20 Şubat 2021 tarihinde Offensive Tackle oyuncusu Rick Wagner’la birlikte serbest bırakılmış olan Linebacker oyuncusu Christian Kirksey‘yi kadrosuna kattı.

Tecrübeli Linebacker, 4.5 milyon dolar değerinde olan anlaşma çerçevesinde 1 sezon boyunca Houston Texans adına forma giyecek.

Buffalo Bills, Daryl Williams’la Uzatma Anlaşması İmzaladı

Gün içerisinde Linebacker oyuncusu Matt Milano ile uzatma anlaşması imzalamış olan Buffalo Bills, bununla birlikte son saatlerde ise; 1 Nisan 2020 tarihinde 1 yıl süreli bir anlaşma imzalayarak kadroya katılmış olan Offensive Tackle oyuncusu Daryl Williams ile uzatma anlaşması imzaladı.

Williams, 28.2 milyon dolar değerinde ve 14 milyon dolar garantili olan anlaşma çerçevesinde 3 sezon daha Buffalo Bills adına forma giyecek.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir