NFL Gündem 11 Mayıs 2021

NFL Gündem 11 Mayıs 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 11 Mayıs’ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Denver Broncos, Ryan Pope’la Anlaştı

28 Nisan 2021 tarihinde 28 yaşındaki Pro Bowler Quarterback oyuncusu Teddy Bridgewater‘ı kadrosuna transfer etmiş olan Denver Broncos, bununla birlikte bugün ise; 24 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Ryan Pope‘la anlaşma imzaladı.

Atlanta Falcons, Placekicker Oyuncusu Elliott Fry’la Yollarını Ayırdı

3 Mayıs 2021 tarihinde 27 yaşındaki Tight End oyuncusu Hayden Hurst’ün 5. yıl seçeneğine onay vermemiş olan Atlanta Falcons, bununla birlikte bugün ise; Placekicker oyuncusu Elliott Fry‘ı serbest bıraktı.

Colt Brennan Bugün 37 Yaşındayken Vefat Etti

Daha önce NFL‘den Washington (Redskins), Oakland Raiders*, UFL’den Hartford Colonials*, CFL’den Saskatchewan Roughriders ve AFL’den ise Los Angeles Kiss* takımlarının kadrolarında yer almış olan 37 yaşındaki Quarterback oyuncusu Colt Brennan, bugün 37 yaşındayken hayata gözlerini yumarak aramızdan ayrıldı.

Babasının açıklamalarına göre “hayatın karanlık tarafında uzun bir zaman geçirmiş” olan Brennan, yakın çevresinde olan birçok kişinin de bildiği üzere alkol sorunlarıyla mücadele etmekteydi.

Polis konuyla ilgili soruşturmayı devam ettirirken olayın sonuca bağlanması ve Brennan’ın ölüm sebebiyle ilgili olarak tam bir yorum yapılabilmek için ailesi, yakınları, polis ve tüm spor camiası şu anda, tıp alanında yapılmakta olan testlerin sonuçlarını bekliyor.

Cole Spencer, Carolina Panthers’a Katıldı

Carolina Panthers, 2010’dan bu yana Washington (Redskins) / Football Team‘de Kolej Kaşifi(Kolej Yetenek Avcısı) (College Scout) pozisyonunda görev yapmakta olan Cole Spencer’ı Kolej Keşif Ekibi Direktörü / (Kolej Yetenek Avcısı Ekibi Direktörü) (Director of College Scouting) pozisyonunda görev yapmak üzere kadrosuna kattı.

NFL Gündem 11 Mayıs 2021 | Günün Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

 • Los Angeles Rams‘in 29 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Robert Woods, yeni sezonda 2 numaralı formasıyla birlikte sahada olacak.
 • 2021 NFL Draft’ında Undrafted olarak kalmış oyunculardan biri olan 21 yaşındaki Defensive Back oyuncusu Trill Williams, New Orleans Saints‘le bir anlaşma imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.
 • Defensive End oyuncusu Calvin Bundage, Pittsburgh Steelers ile bir anlaşma imzalayarak Steelers kadrosuna katıldı.
 • 13 Nisan 2021 tarihinde Carolina Panthers kadrosuna katılmış olan 26 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu Frank Herron feragat edildi.
 • Washington Football Team, 2020 yılının Mart ayından bu yana kadroda yer almakta olan 26 yaşındaki Tight End oyuncusu Marcus Baugh‘u serbest bıraktı.
 • Cleveland Browns, 7 Mayıs 2021 tarihinde New York Jets tarafından feragat edilmiş olan 25 yaşındaki Placekicker oyuncusu Chase McLaughlin‘i kadrosuna kattı.
 • Kansas City Chiefs, 27 Aralık 2017’den bu yana kadroda forma giymekte ve kariyerinde 1 Super Bowl şampiyonluğu görmüş olan 26 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Andrew Wylie ile tekrar anlaştı.
 • 22 Eylül 2020’den bu yana Cleveland Browns kadrosunda yer almakta olan 26 yaşındaki Placekicker oyuncusu Matt McCrane, Cleveland Browns tarafından serbest bırakıldı.
 • 2020’de bir dönem Kansas City Chiefs kadrosunda boy göstermesiyle birlikte daha sonra Detroit Lions’ta şansını denemiş olmasıyla birlikte 12 Ocak 2021’de yine Chiefs kadrosuna katılmış ve bu zamana dek Chiefs adına forma giymiş olan 23 yaşındaki Quarterback oyuncusu Jordan Ta’amu serbest bırakıldı.
 • New England Patriots, 2021 NFL Draft‘ının 7. Round ve 242. sırasından seçmiş oldukları Wide Receiver oyuncusu Tre Nixon ile, 2021 NFL Draft‘ının 6. Round ve 197. sırasından seçmiş oldukları Offensive Lineman oyuncusu Will Sherman‘la çaylak anlaşması imzaladı.
 • Tennessee Titans, daha önce Seattle Seahawks adına forma giymiş olan 25 yaşındaki Tight End oyuncusu Parker Hesse‘i serbest bıraktı.
 • Las Vegas Raiders, 25 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Caleb Scott‘u kadrosuna kattı.
 • Daha önce Jacksonville Jaguars (2x) ve Los Angeles Chargers adına sahaya çıkmış olan 24 yaşındaki Cornerback oyuncusu Quenton Meeks, Tennessee Titans‘la anlaşma şartlarında uzlaşmaya vardı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir