NFL Gündem 10 Mayıs 2021

NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 10 Mayıs 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 10 Mayıs’ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Indianapolis Colts, Eric Fisher’la Anlaşma İmzaladı

Indianapolis Colts11 Mart 2021 tarihinde Mitchell Schwartz‘la birlikte Kansas City Chiefs‘ten serbest bırakılmış olan 30 yaşındaki 2x Pro Bowler Offensive Tackle oyuncusu Eric Fisher‘la 1 yıl süreli ve 9.4 milyon dolar değerinde olan bir anlaşma imzaladı.

Buccaneers, QB Blaine Gabbert ile Tekrar Anlaşma İmzaladı

28 Nisan 2021 tarihinde 7x Pro Bowler & 5x All-Pro 32 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Antonio Brown‘la tekrar anlaşma imzalamış olan Tampa Bay Buccaneers, bununla birlikte bugün ise; 27 Mart 2019’dan bu yana kadroda olan 31 yaşındaki Quarterback oyuncusu Blaine Gabbert‘la tekrar anlaşma imzaladı.

Tyrell Cohen Ölu Bulundu!

Chicago Bears‘ın 25 yaşındaki Pro Bowler & 2018 First-team All-Pro Running Back oyuncusu Tarik Cohen’ın ikiz erkek kardeşi Tyrell Cohen, bugün 25 yaşındayken; Kuzey Carolina’daki bir elektrik trafo merkezinde ölü bulundu.

Resmi mertebeler tarafından olayın aydınlanmasına yönelik olarak yapılan ilk açıklamalarda, Şerif Ofisi’nin Sözcüsü olan Eric Curry mikrofonu ele aldı.

Curry, yapmış olduğu açıklamada Tyrell Cohen’ın bulunan alanlardaki yapıtlardan birine tırmanırken yaşadığı elektrik çarpması sonucunda hayatını kaybettiğine inandıklarını söyledi.

NFL Gündem 10 Mayıs 2021 | Günün Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • Carolina Panthers‘ın 2021 NFL Draft‘ının 1. Round ve 8. sırasından seçmiş oldukları 21 yaşındaki Cornerback oyuncusu Jaycee Horn, Twitter üzerinden yapmış olduğu bir açıklama ile, 26 Ocak 2020 tarihinde oluşan bir helikopter kazası sonucu kızı ve 7 kişiyle birlikte hayatını kaybetmiş olan efsanevi basketbolcu Kobe Bryant’ın anısına 8 numaralı forma ile sahada olacağını duyurdu.
  • Jacksonville Jaguars‘ın daha önce Denver Broncos, New York Jets, New England Patriots* ve Philadelphia Eagles* kadrolarında yer almış olan 33 yaşındaki Quarterback oyuncusu Tim Tebow ile 1 yıl süreli olarak anlaşması bekleniyor.
  • Denver Broncos‘un 21 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu K.J. Hamler giymiş olduğu formanın numarasını 13’ten 1’e değiştiriyor. Broncos‘un 2021 NFL Draft‘ının 1. Round ve 9. sırasından seçmiş olduğu 21 yaşındaki Cornerback oyuncusu Patrick Surtain II ise tıpkı Albama’da geçirmiş olduğu Kolej Futbolu kariyerinde giymiş olduğu üzere, önümüzdeki sezonda da 2 numaralı formasıyla sahada olacak.
  • New England Patriots, daha önce 2017 yılında kadroda yer almış ancak 1 Eylül 2018 tarihinde serbest bırakılmasının ardından şansını New York Jets‘te denemiş olan 28 yaşındaki Linebacker oyuncusu Havea Hikuleo “Harvey” Langi ile tekrardan anlaşma imzaladı.
  • 25 yaşındaki Tight End oyuncusu Parker Hesse, 26 yaşındaki Long Snapper oyuncusu Matthew Orzech ve 28 yaşındaki Outside Linebacker oyuncusu Nate Orchard; Tennessee Titans tarafından feragat edildi.
  • Emeklilik süreci içerisinde olan 37 yaşındaki 6x Pro Bowler 2x & Second-team All-Pro Linebacker oyuncusu Tamba Hali, emekliye ayrılmadan hemen önce Kansas City Chiefs ile 1 günlük anlaşma imzalayarak 12 yıllık profesyonel futbol kariyerini sonlandırıyor.
  • Daha önce Houston Texans, Dallas Cowboys, Denver Broncos* ve Cincinnati Bengals adına forma giymiş olan 27 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu Christian Covington, Los Angeles Chargers kadrosuna katıldı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir