Dolphins, Chiefs Karşısında 2 Kişi Eksik Olacak

Ereck Flowers ve Salvon Ahmed, Kansas City Chiefs Karşısında Forma Giyemeyecek

8-4’lük bir galibiyet serisiyle birlikte sezona devam eden Miami Dolphins ‘in Baş Koçu Brian Flores; takımın Guard oyuncusu Ereck Flowers ve Running Back oyuncusu Salvon Ahmed’in, Kansas City Chiefs karşısında forma giymeyeceğini duyurdu.

Ereck Flowers – Kariyer ve İstatistikler

2015 NFL Draft‘ının 1. round ve 9. sırasından New York Giants tarafından seçilmiş olan Offensive Guard oyuncusu Ereck Flowers, 18 Haziran 2015 tarihinde New York Giants ile; 4 yıl süreli ve 14,3 milyon dolar değerinde olan bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar 4 farklı takım -New York Giants, Jacksonville Jaguars, Washington Redskins, Miami Dolphins- adına sahaya çıkmış olan Offensive Guard oyuncusu Ereck Flowers, toplamdaki 6 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;

  • 3 Fumbles Recovered
  • 1 Pass Target
  • 1 Reception
  • -11 Receiving Yards

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 87 maçta yer aldı.

6 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 87 maçta yer almış olan Offensive Guard oyuncusu Ereck Flowers; bu 87 maçın 83’ünde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.

Salvon Ahmed – Kariyer ve İstatistikler

2020 NFL Draft‘ında Undrafted olarak kalmış oyunculardan biri olan Running Back oyuncusu Salvon Ahmed, 1 Mayıs 2020 tarihinde San Fransisco 49ers ile bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Undrafted Running Back oyuncusu Salvon Ahmed, bu zamana kadar 2 farklı takımın -San Fransisco 49ers, Miami Dolphins- kadrosunda bulundu.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir