Madden NFL 21 Cover Oyuncusu Lamar Jackson Oldu

EA Sports, bugün Madden NFL 21 hakkındaki ilk detayları paylaştı.  

Yapılan açıklamada Baltimore Ravens’ın Quarterback oyuncusu NFL MVP Lamar Jackson’ın Madden NFL 21 kapağında yer alan oyuncu olduğu belirtildi.  

2005 Yılında Ray Lewis’in de Madden NFL’in cover oyuncusu olmasıyla beraber Lamar Jackson, Madden NFL kapağında bu zamana kadar yer almış olan 2. Baltimore Ravens oyuncusu oldu.

EA SportsMadden’ın resmî web sitesinde ise oyunu şu şekilde tanımlıyor.  

“Kendine has stili ile NFL MVP Lamar Jackson, Madden NFL 21 kapağında göz kamaştırıyor.”

“Dinamikliği, çevikliği ve çarpıcı hızı; Baltimore Ravens süperstar Quarterback  oyuncusunu açık alanda dokunulmaz kılıyor. Yükselen NFL yıldızlarının korkusuz yüzü olan Lamar Jackson, oyunu değiştirdi.”  

Madden NFL 21 Cover Oyuncusu Lamar Jackson Oldu | Korumalı Futbol Türkiye
Photos of Madden NFL 2021 | announced from EASports

Lamar Jackson’ı bir hayli övmüş olan EA Sports, açıklamanın ardından serinin yeni oyununa eklenen özellikleri de dile getirdi.  

Top hakimiyeti üzerindeki mücadelede size daha hassas bir haz vermek üzere tasarlanan yeni ve geliştirilmiş oyun mekaniğinin yanı sıra oyuncular; gerçek hayattaki görünüşlerine birebir modelleniyor.  

Böylesine iddialı bir yapım ile sahalara çıkan EA Sports, oyunun ilk görüntülerini Twitter üzerinden yayınlayarak oyunculara oyunun şu anda ön satışta olduğunu da dile getirdi.  

Biz NFL tutkunlarının karşısına böyle bir oyun ile çıkacak olan EA Sports, oyunun PlayStation 5 ile de uyumlu olduğunu açıkladı. 

Oyunun çıkış tarhi için Windows, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında 28 Ağustos 2020’yi hedef gösteren EA Sports; oyunun PlayStation 5, Stadia, Xbox Series X platformlarında çıkış yapması için ise yine 2020 yılının 4. çeyreğini belirtiyor.  

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir