Kansas City Chiefs – Yeni Sezon Politikaları

Kansas City Chiefs, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile; başta Arrowhead Stadyumu’nda uygulanacak olan yeni sezon politikalarının yeniden düzenlenmiş içeriğini kamuoyuna aktardı.  

Chiefs, yapmış olduğu açıklamada; Amerikan Kızılderili Kültürlerinin farkındalığını arttırmaya ve “Kansas City bölgesi ile tarihi bir bağlantısı olan kabilelerin geleneklerini” kutlamaya yönelik yeni politikaları başlattıklarını duyurdu.  

Yapılan açıklamayla birlikte, taraftarların Arrowhead Stadyumu’nda; “Amerikan Kızılderili kültürlerine ve geleneklerine ters düşecek olan yüz boyası ve başlıkların yasaklandığı” dile getirildi.  

Düzenlenen yeni politikayla birlikte; “taraftarlardan Amerikan Kızılderili temalı olan herhangi bir yüz boyasının, stadyumun dışındaki güvenlik taramasından geçmeden önce kaldırmaları isteneceği” bildirildi.  

Aynı zamanda yapılan açıklamada, ünlü Arrowhead Chop (Tomahawk Chop) için kapsamlı bir inceleme süreci içine girildiğini belirten Kansas City Chiefs yönetimi; politikalarda yaptıkları düzenlemeler için şu cümleleri ifade ederek açıklamalarını sonlandırdı.

“Kızılderili liderlerle yaptığımız tüm bu anlamlı sohbetler için minnettarız. Bu önemli konulardaki diyaloğu sürdürmemiz oldukça önemli, gelecekte de birlikte çalışmaya devam etmeyi umuyoruz. 

Kansas City Chiefs ile ilgili Daha Fazla Haber  

Travis Kelce, Chiefs ile Uzatma Anlaşması İmzaladı 

Chiefs, Travis Kelce ile Kontratı Uzattı | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo by Kj1595 / CC-BY-SA 4.0

Travis Kelce, Kansas City macerasına kaldığı yerden devam ediyor!   

Chiefs, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile; takımın 7 sezonluk Tight End oyuncusu Travis Kelce ile 57 milyon dolar değerinde olan  4 yıl süreli bir uzatma anlaşması imzaladıklarını duyurdu.   

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir